Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възмущение от ЕТ.......


wayne1981

Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да се оплча от безхаберието на ония мухльовци от ЕТ. Значи днеска им звъня понеже застраховката изтичат следващият Понеделник. Питам я тая хубавица кога да мина да си взема полицата та да се закарам да ме маркират и тая ми вика" Ама много рано господине, полицата ви още не е тука".... Аз пак питам "Ама то старата изтича в понеделник, днеска вече сме почти петък...." а тя си знае нейното "Ми да, рано е".......

Аз и казвам че патувам в понеделник и е хубаво да имам документите за да мога да си мина маркировка и всичко, а тя пак"Рано е".....

 

 

Хубаво де,рано било ама да си плащам застрахожката близо месец по-рано за тях е навреме.Звънаха ми да ми напомнят че трбва да си платя и това не го смятат за рано.

 

Някой трябжа да им набие в кухите глави на тия че крепостните селяни са отминало време....а не аз тука да не мога да ходя да си върша работата щото тия нямат никаква организация.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре свиквай.Те там всички са спокойни!Нали са те вързали с кола на лизинг,ся си трай! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз им се дразня много но то в цялата ни страна е така Не стига че си плащаш(в случая доста добре) ами и те си мислят че те ти правят услуга .Да да клиента винаги е прав ,но само защото стои до гишето и чака някой чиновник да си свърши работата за която му се ПЛАЩА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.