Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

правопиЗ


PRR

Recommended Posts

Тъй, тъй. Понеже форума явно не може без правопиЗните СабелеШки отварям темичка за диЗкуЗия по темата. Те ви на - ваЖ ред Ие :mrgreen: smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mi to kat sq zamislish, правопиза не е тъй важин, требе утношении към форумаджийти да има, и между тех сащо а иначе тя Шкодата граматика не ще, нафта сака, па тука сме Шкодаджии, що ний и правопис.

 

По-здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krankenstein:

 

Нещо си в грешка коУега!!! Аз никога!!!! не съм гориЛ на "УЪ"!!!

 

това е щото не караш Гоуф - друго си е ФеУициата ;) Ти да не го прие това на сериозно, а? то дори и да говориш на УЪ, това не е престъпление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO:

 

Не съм го приеУ на вътре, само се забавлявам :mrgreen:

Адаш, извинявай :oops: изтрии ни всички мнения по-нагоре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато колегите допуЗкат волно или неволно поднобни смешни грешки, аз не мога да се стърпя да не ги избъзикам - ако щете го приемайте като поУиция, ако щете като кУмедия :mrgreen: Според мен без такива изцепки и бъзикни форумът ще стане малко скучен и суховат, но това си е лично мое мнение - разбира се всичко трябва да е с мярка ;) По-горе стори ми се, че Петьо се засегна нещо относно пернишкия диаУект и побързах да изясним въпроса, щото не съм искал да го обиждам и ето - разбрахме се smile145

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па че чекам да видим га колИегитИ ша спрат да праат грешкИ. Слагам 100 кинта че нЕма е скорУ :mrgreen:

 

Вий стЪ smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да имаме месечна награда за най-скаран с правопиЗа. Така може някои да се позамислят, други да се засилят :)

 

Правописен речник ли смяташ да бъде наградата? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.