Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автобусни шофьори "бойкотират" заледен път


hamsia

Recommended Posts

Бригадата шофьори по столичната автобусна линия 111 обявиха бойкот на заледения път между Симеоново и Драгалевци.

(За пореден път, пореден ремонт някъде наложи отклоняване на линията по екзотичния маршрут).

 

"Бойкотът" бе обявен, след като автобус 111 излезе от пътното платно и спря в оградата на частен дом в столичния квартал „Сименово".

 

Според очевидци обаче причина за инцидента не е само заледеният път, но и несъобразената скорост, с която се е движела колата.

 

Разгневеният шофьор веднага поискал по радиостанцията опесъчаване на заледения участък, при което диспечерката духовито му отговорила, че тя не се занимава с подобна дейност.

 

В резултат на всичко това пътниците в пострадалия автобус се наложи да изчакат повече от 20 минути, за да дойде следващата кола и ги вземе.

 

През това време заледеният участък не бе обработен. Явно специализираните органи изчакват затоплянето, което по естествен начин ще се справи с проблема.

 

Цитат: News.bg

 

Сега само един сняг и поледица ни трябва и сме вързали и цъфнали!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе толкова лесно може да се оправи проблемът... правят линия 111 да върви само от май до септември и нещата "заспиват"... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата отново ни свари непотготвени ;) Това ще да е - няма какво друго :mrgreen:

 

 

ноември месец сме не юли или август :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе там е ужас - като валя сняг преди време се връщах от Младост и... Както си карах, бавно и внимателно(добре, че нямаше коли в 12 през ноща) за една секунда колата поднесе и добре, че изскочиха някакви рефлекси и успях да я обърна в посока на насрещното, а не да падна в една полянка! Както си карах към Люлин изведнъж си карах към Младост! Беше яко шок! В неделя си зимам нови гуми и съм сложил полвинка броня, резервната гума и един кози крак в багажника да тежат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вие ме разбихте.Аз както мислех да идвам точно със 111 на срещата, сега ме хвана шубето да не ме хвърли някъде :roll: То не че ще е кой знае какво, ама ще закъснея ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, тази сутрин от симеоново до студ. град слизах час и половина. Имаше 4 закъсали автобуса. Шосето не беше пипнато и беше заледено. Тия олигофрени си играят с живота на хората! :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.