Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Застраховка автокаско


QYEENS

Recommended Posts

Предстой ми да правя застраховка автокаско.Та въпроса ми е :?: Къде - коя застрахователна компания.

-ЗПАД "Алианц България" АД

-ЗПА-Д "ДЗИ - Общо застраховане"

-"Дженерали Застраховане" АД

-"ЗПАД Армеец" АД

-"ЗПАД Булстрад" АД

Моля да споделите :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е в ДЗИ и съм доволен от тях.Някой ми каза,че най-малко се крадат коли,застраховани в БУЛ ИНС и ДЗИ,но незнам дали е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е лизингова колата и трябва да избира между тези, защото лизингодателя има договор с тях.

 

ПП: Мога да ти предложа в Български Имоти на добра цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към момента "чисто" крадене на автомобили с валидно "каско" не се наблюдава без значени в коя компания е сключена полицата.

уловката е в клаузите .

моля прочети общите условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калкулатор - КАСКО на леки автомобили

 

възраст на автомобила 2 г.

застрахователна стойност на автомобила 20000.00

вид на застраховката Пълно автокаско

 

 

"ХДИ" ЗАД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1440.00

 

 

 

"Дженерали Застраховане" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1480.00

 

 

 

"ЗД Евро инс" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1340.00

 

 

 

"ЗК Български имоти" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1400.00

 

 

 

"ЗПАД Армеец" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1340.00

 

 

 

ЗД "Бул инс" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1200.00

 

 

 

ЗК "Лев Инс" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1190.00

 

 

 

ЗК "Уника" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1500.00

 

 

 

ЗПАД "Алианц България" АД

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1160.00

 

 

 

ЗПАД "ДЗИ - Общо застраховане"

Пълно автокаско - всички рискове застрахователна премия

1540.00

 

Не колата не е лизингова smile178

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО.Сега прочети и обяите условия,може да не ги споделяш.

обърни внимание на клауза прим"А",1 и т.н. и клауза ... за ПТП , от там и стойноста на премията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди бях към Орел, сега Дженерали и мога да кажа че бях много доволен, при сключване на гражданска плюс КАСКО правят ако не се лъжа 20% отстъпка от каското, стига да нямаш ПТП през предната година. При малки щети дори ги изплащат същият ден следобяд, неща от сорта счупено огледало например, стоп, фар.... На мен с една количка ми счупиха стопа в Метро, и сутринта отидох на оглед, следобяд го платиха.

В момента съм към Алианц, колата не е лизингова, но от ЕТ ме посъветваха да съм при тях тъй като работят с тях. Надявам се да не опирам до застраховател да чукна на дърво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Армеец, до момента нямам проблеми с тях, даже сега пак съм със щета (Хеленка е уличница и няма начин). Трябва да се има впредвид че в Пловдив сервиза на ЕТ е бивш магазин за плод и зеленчук и се състои от всичко на всичко два подемника, т.е. няма тенекеджийно и бояджийно и ходя по други сервизи с възлагателно писмо.

Каското в Армеец може да си сметнеш на www.armeec.bg има калкулатор.

Имай предвид че условията при всички компании са почти равни, мина времето на дивото застраховане, вече има доста добре действащ застрахователен надзор, а и на пазара влезнаха мощни западни компании, т.е. всичко е въпрос на сметки и условия за плащане на премията.

Колкото до кражбите все си мисля че правилото "Лепенката пази колата" все още важи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QEENS, ако ми се довериш ще ти кажа, че цента която са ти дали от Дженерали аз ще се постарая да е доста по надолу поне с около 300 лв по малко. А ако сключиш и ГО за следващата година /160 лв. в момента/ ще има още отстъпка + безплатен преглед примерно. Та помисли хубаво, защото офертата е доста добра, а както каза Ради плащат на първия или втория ден след заявяване на щета. И още: може да я разсрочим на 4 вноски без оскъпяване. smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте големи пичове.Обаче като пусках темата забравих да кажа че

1-Искам колата да се прави само в ЕТ

2-Искам при възникнало застахователно събитие,да ми се издаде възлагателно писмо за ЕТ

3-Не искам да ходя в други сервизи

4-Не искам като изтичащата година 2007-ма в ДЗИ,да ме карат да платя отаващите 3-вноски и стойноста на ремонт по фактура,защото тогава нямали договорни отношелия с ЕТ,да действително след 15-дена парите ми бяха преведени на банкова сметка,но много нанагорно идва да платиш 3 x 433-лв-вноските + 860 ремонт в ЕТ.Така че излизаш от раз с 2000-лв. smile178

5-И последно не искам разни застрахователи,чичковци да казват че това или онова ще мине само с боядисване,и да гледат как да претупат нещата,и да се отнасят с мене като с лъжец. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QYEENS: Би трябвало след това уточнение да избереш "Алианц" защото ЕТ има с тях договор.Аз също съм там и съм доволен.Каското го разсрочих на 4 вноски и някак си по-добре ми се отразява финансово :mrgreen: .Все пак избора е индивидуален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QEENS;Доно ЕТ не те разочароват,лично мен ме губят като клиент.Алианс са много коректни,но до колкото знам и притях трябва да внесеш оставащите вноски.А ЕТ тенекеджииските услуги не извършва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам Армеец!

Имам познати които са с каско при тях. Имаше градушка във Варна ->колата стана на нищо -> Армеец платих цялостния ремонт, където ти пожелаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би само в булстрад не искат да се плащат оставащите вноски.Знам го от личен опит не правя реклама,но като влезне колата в 6-та година а в случая OCTAVIA-1,не искаха да се прави в ЕТ и препоръчват доверен сервиз,дават ти едно писмо и с него в сервиза,а оставащие вноски на датата която ти се пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто мнение - Армеец или Лев Инс,след като май видях че Лев Инс отсъстваше от списъка,така че остава само Армеец :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алианц, за да не се занимаваш с идиоти

 

доколкото ми е известно за всяка застраховка на стойност на колата над 7500 лв., застрахователя е длъжен да ти издаде възложително писмо. Взимал съм такова за 10 годишното ми Чероки от БулИнс към Балкан стар за една пластмасова лайсна на калника, която им излезе близо 1000 кинта с боядисването :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстой ми да правя застраховка автокаско.Та въпроса ми е :?: Къде - коя застрахователна компания.

-ЗПАД "Алианц България" АД

-ЗПА-Д "ДЗИ - Общо застраховане"

-"Дженерали Застраховане" АД

-"ЗПАД Армеец" АД

-"ЗПАД Булстрад" АД

Моля да споделите :smt017

 

ЗДРАСТИ!

ЦИФРАТА ПРИ МЕН Е 1080 ЛВ В ДЗИ!

ЗА СЕРВИЗА,ИМА ЕДИН НАЧИН ДА НЕ СИ ПЛАТИШ ВСИЧКИ ВНОСКИ ПРИ МЕН,АКО РЕШИШ ЩЕ ТИ КАЖА :lol:

НИЕ СМЕ СТАБИЛЕН БРОКЕР/ОТ ВАРНА/,НЯМА ДА ИМАШ ГРИЖИ ПРИ ПРОБЛЕМИ КЪДЕТО И ДА СА ТЕ!ИМАМЕ ОФИС И В СОФИЯ!!!

НЕ СЛУШАЙ ,ВСЕКИ ,КОЙ КАКВО ЩЕ ТИ КАЖЕ,Т.Е. В БЪЛГАРИЯ ВСЕКИ Е СПИЦИАЛИСТ ПО ВСИЧКО...КАКТО АЗ НЕ СЕ ОБАЖДАМ КАК ДА СИ РЕМОНТИРАШ КОЛАТА,ЩОТО НЕЗНАМ... :mrgreen:

 

PS: 0889/551953 ПЕТЪР,АКО РЕШИШ ДА СЕ КОНСУЛТИРАШ НЕЩО..ИЛИ ДА Я НАПРАВИШ... :mrgreen:

 

PRR: Писането във форумите с главни букви означава викане и/или псуване! Ползвай малките. По-четливи са и не създават грешни впечатления относно начина ти на изразяване. Освен това ползвай бутона "Edit" когато искаш да добавиш нещо към пост който точно си пуснал. Няма нужда от излишни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.