Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

относно гуми в еуратек


opatropa

Recommended Posts

Не съм сигурен но мисля че също така в промоцията влизат филтри, чистачки, крушки. А май и джантите са с 10% отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно, в петък си купих 4 стоманени джанти и съм 99% сигурен, че не ми направиха отстъпка от 10 %. Междудругото, на входа на ЕТ пише, че примоцията в размер на 10% е само за гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно, в петък си купих 4 стоманени джанти и съм 99% сигурен, че не ми направиха отстъпка от 10 %. Междудругото, на входа на ЕТ пише, че примоцията в размер на 10% е само за гуми.

 

По навътре, кажи речи срещу магазина, има плакат на който пише че важи и за филтри, чистачки и крушки. За масло не знам, аз си купил 1 литър и никъде по документите не пише за отстъпка. А относно джантите, когато ходих един човек се интересуваше от гуми и му казаха че и на джантите има отстъпка от 10% Може би ако купиш и гуми ?!!

Абе ходи ги разбери :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да само за стоманени е

 

Поради простата причина, че алуминиеви нямат на склад и не биха се минали да направят 10% отстъпка и да ти доставят джантите след изтичинето на примоцията :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои знае ли дали пуснаха промоция на гуми в еуратек колко процента и докога
трябва някой да отиде и да се договори за членовете на шкода клуб да дават по големи отстъпки за гумите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да само за стоманени е

 

Поради простата причина, че алуминиеви нямат на склад и не биха се минали да направят 10% отстъпка и да ти доставят джантите след изтичинето на примоцията :mrgreen: .

колко струват алуминиевите при тях?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.