Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

повдигане на задницата на 120l


10jhgf

Recommended Posts

Не, няма да се повдигне. Или ще се повдигне незначително и скоро пак ще "слегне". Защото задните ладови пружини са меки. Ако искаш да изправиш стойката на Шкода с ладови пружини, ползвай предни карани. Оптималния вариант е ти да ги свалиш от Лада-та за да прецениш до колко са "износени" - трябва предницата й леко да "слегнала" - тогава твоята задница ще е ОК. Всичко останало крие риск или да не си вдигнеш задницата достатъчно, или да прекалиш с вдигането й и да обърнеш полуосите на обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да си вземеш нови предни ладови пружини и да ги отрежеш колкото е необходино.

Аз също вече съм с ладови пружини обаче ги взех втора употрерба и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами VooDoo, Вики е прав, аз само ще го допълня - от карани до карани ладови пружини има разлика. Явно твоите са по-омекнали. Вземи си някои малко по-нови и ще я вдигнеш още. Проблема е, че в повечето случаи няма как да знаеш колко са карани. Ако искаш още по-голям ефект отиваш в магазина на "Симеоновско шосе". Там продават нови ладови пружини, за които смело твърдят, че са идеални за повдигане на задницата на Шкода. Евтини са. Но за сметка на това колата така се вдига, че леко обръща наклона на полуосите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.