Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на скоростната конзола...ОПРАВЕНО!


m_g

Recommended Posts

Искам и аз една гонзола. Гон-зо-ла. Гонзола с гумено или без - дайте я насам. Много е апетитно това гонзолата. На тънки филийки с червен пипер. Разтопена гонзола. Гонзола фрикасе. Гонзола натюр.

Г-О-Н-З-О-Л-А!!!

ПФУ!

Мама му стара - що бараш, като не разбираш? Гонзолата разбъзикал...

Охооо, лоша работа - за къде си без гонзола??? :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако е тва за което си мисла аз сам взел един маркуч които е 4 пластов и в края му сам махнал 3 от 4 те пласта и сам го нахлузил на прата ама аз сам с 5 скорости а ине знам за какво говори колегата мастар оффффффтопик шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са гумички за края на самия прът който отива към скоростната кутия. Тези които ти трябват най-вероятно са тефлонови втулки! И сега сравни онова нещо което държиш в ръка по-горе и гумата която си купил- по форма, размер и материал се различават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, следващият път като сложиш такава голяма снимка, темата просто ще изчезне. Не съм налагал ограничения за размера, за да може всеки да слага каквото и както му е удобно. Но не трябва да се прекалява. Знам, че не си го направил нарочно, просто следващият път го съобрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за да допълня - ако не знаеш как да я намалиш, може да сложиш само линк към адреса, на който е снимката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И две трябва да са! Както вече обясних те са за скоростния прът, в края от към скоростната кутия. Можеш да го видиш отдолу на колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах интересна случка със скоростния лост и се наложи смяната му. Спомените ми са от преди няколко години и може да не са съвсем точни. Цифрите по-долу са от чертежа.

Детайл 6 - тефлон, детайл 4 - мисля пак тефлон и двата бели на цвят, детайли 7 гума или нещо близко до нея - черни.

А случката беше, че останах "твърдо" на втора скорост и свободно въртящ се във всички посоки скоростен лост. Добре че беше близо до нас и се добрах до паркинга. Причината беше счупено гнездо - в него влиза детайл 6 (на чертежа няма номер). Смених цялата конзола и всичко е ОК. Имаше известна играчка по наместването на конзолата (отворите за болтовете позволяват това). Ако не се направи добре има проблеми с "влизането" на някои скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички...ВСИЧКО СТАНА СУПЕР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Това е добра новина, за която се радвам. =D> Е сега ако си "ПИЧ" е редно да опишеш подробно процедурата в раздела "сам се справих"...Как е протекло всичко , за да знаем и ние. ;) М...дааа!!! За да получиш, трябва и да дадеш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.