Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумено мече в клуба...


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги! Днес непознат GSM ми звънна по обяд. Оказа се човек от ЕТ и ми съобщи, че мой'та убавица вече е пристигнала...

 

Леле-леле, Боже, Боже... Започнах да подскачам като гумено мече от радост.......

 

В момента даже още подскачам из къщи и трудно пиша...

 

Отидохме да я погледнем и да сключим договора за лизинг. Ясно е, че си останах само с гледането - време за договора не остана. Ама яко гледане падна........

 

Направи ми впечатление, че са измислили по-умен начин за транспортно предпазване - вместо парафин - я облепят с фолио. :idea:

 

Повечето ф-ии не работят, защото е в "транспортен режим" и трябва да я "оттключат" през OBD.

 

Още не съм я взел и вече имам въпрос към колегите с "двойки".

Не го пускам като отделна тема, а тук, за да не ви пълня главите само с "мойто си"

Въпросът ми е следният: направи ми впечатление, че още при даване на контакт се пускат късите (без осветление на номер, табло и габарити). Колата е със светлинен асистент, но превключвателят не беше в положение "тунел". Беше на "нула" и късите си светеха... Освен това навън си беше светло. Дали това не е ф-я "дневни/зимни" светлини и как се пуска/спира (от колата ли или само през OBD)? И дали това е част от светлинния асистент?

Предварително благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Боби!!! Пожелавам ти възможно най-скоро да си я вземеш и да започнеш да й се радваш пълноценно и много, ама много да те слуша колицата! ;)

 

Относно въпроса ти за фаровете, поне при Румстъра цъкалката за зимни/дневни фарове е при таблото с бушони и не се активира през компютър, а като я цъкнеш. При Октавиите предполагам е на същото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди пъти ЧЕСТИТО, Боби!

Представям си каква радост е сега у вас!

Много, много късмет ти пожелавам!

Много безаварийни километри!

И много незабравими моменти с тази истинска красавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :mrgreen:

Надявам се първите 3 години (докато и е гаранцията), че ще си излизаш спокойно от София :lol: , пък после като сложиш от прокажното гориво дет' прее**а двигателя... ние си знаем ;);)

 

Честито и наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ЧЕСТИТО и от мен! И дано никога не ти светва на таблото това,което ти е на аватара ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза gogata копчето е на таблото с бушоните- на 1 ви ноември го цъкваш и си караш.На пролет го изключваш.Любопитното е че даваш на контакт и се активират само габарити, късите се запалват след като се завърти двигателят.Ако си спрял някъде и искаш двигателя да работи не е нужно да светиш на хората в очите- завърташ на габарити и светят само те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито за очертаващата се най-хубава машина в клуба! Дано да я регистрират бързо и да ти падне после в ръцете....

За въпроса мисля, че трябва да е от светлинния асистент, защото аз нямам такъв и при мен не ги прави тези неща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.