Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

и аз да се оплача малко!!!


combi 64hp

Recommended Posts

някой "педал" да вземе да ми свие капачето на болта на задната чистачка.Що му е точно това шпарченце пластмаса да го питаш - не знае.ама беля да отвори на човек знае.аиде ще се въздържа да му пожелая роднините от женски пол до еди-кое си коляно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си интересен човек-"за какво му е това парченце пластмаса..." :!: :?: Ами за нищо-просто да прави мръсно на хората келешът му неден :mrgreen: Един познат казваше:дребните камъни и идиотите нямат свършване :!: Явно е много прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, пълно е с идиоти. Днес сутринта, като отивах на лекции, видях на едни съседи чавето (онова, дето има навик да мята камъни по колите след полунощ) да чегърта с ключове емблемата на едно много готино Пежо (ето това) и най-после си доставих удоволствието да му набия шамарите :mrgreen: . Сега очаквам с интерес родителите му да дойдат да си търсят от мен ключовете от вкъщи :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой "педал" да вземе да ми свие капачето на болта на задната чистачка.Що му е точно това шпарченце пластмаса да го питаш - не знае.ама беля да отвори на човек знае.аиде ще се въздържа да му пожелая роднините от женски пол до еди-кое си коляно.

 

Преди 2 мес. на Аудито(Авант) ми направиха същия номер, само че явно нещо не са могли да го махнат като хората и го бяха счупили. Причина - неизвестна. За какъв %$# им е това капаче - не знам. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми сигурно пича си няма такава капачака :)

Неме на последната среща се опитаха да ми свият въпросната капачка, като ме разсейваха ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ми се струва че тая тема е за "Всеки за всичко" :-k

 

По темата - кретенията по хората ходи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое лично мнение, такива кражби ще зачестяват, тъй като шкодите таксита стават все повече. Бакшиша никога няма да отиде за 2 лв. да си купи такава капачка от ЕТ. По-лесно и "тарикатско" е да си я свали от друга кола. Да не говорим, че много от евтините магазини за резервни части, работят на този принцип, поръчваш и на другия ден я имаш, като апашите се грижат за доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ми заприлича,като песента на Тодор Колев за откраднатите чистачки на Трабанта!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.