Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавия в клуба....


Recommended Posts

След дълго умуване Авенсис срещу Октавия избрах Октавия и днес я поръчах :D

 

Skoda Octavia II 1.9TDI-PD Elegance + малък кожен пакет + MAXI-DOT + 16" джанти + CD MP3 + заводска аларма + цвят металик (капучино) + 4 бр. зимни гуми с джанти (и тасове надявам се) :D

 

Живот и здраве трябва да пристигне към средата на Януари, сега се започва дългото и неприятно чакане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега як избор. Честито!!!

Чакането наистина ще е най-неприятният момент в цялата работа, но като гледам какво си поръчал чакането определено си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! ;) И леко чакане, от личен опит знам, че е най-неприятната част :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :D

 

Цената на автомобила е 36240 лв., но аз смятам да изкопая от някъде един таралясник и да ми приспаднат 1000 лв. (ако някой има идея откъде мога да се сдобия с кола за връщане ще съм много благодарен) :D

 

Лизинга на ЕТ не е никак изгоден, освен ако не е безлихвен. Смятам да мина през Interlease, там условията са по-добри :D

 

Колкото до чакането - е гадничко ще е, но пък ще си покарам още малко Фабия-та, така че не ми е толкова зор, пък и на 20-ти Януари имам РД, така че може да ми се заформи супер подарък ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :D

 

Цената на автомобила е 36240 лв., но аз смятам да изкопая от някъде един таралясник и да ми приспаднат 1000 лв. (ако някой има идея откъде мога да се сдобия с кола за връщане ще съм много благодарен) :D

 

Дай тел. на ЛС - при поръчката на моята бях хвърлил око на 2-3 дарака (успешно репатрирах единия) и май другите си седят кротко още по местата си, но не съм сигурен...

 

За поръчката - честито!!! Със здраве да си я караш!!! Все хубави моменти с нея ти пожелавам.

 

ПС (edit) не съжалявай въобще за авенсиса. Не казвам, че са лоши коли, напротив. Ама днес бях в ЕТ да видя моята (аз вече я дочаках) и трябва да ти кажа, че само дето не запали сама като ме видя. Туй шкодите са си коли с характер - наистина :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго умуване Авенсис срещу Октавия избрах Октавия и днес я поръчах :D

 

Skoda Octavia II 1.9TDI-PD Elegance + малък кожен пакет + MAXI-DOT + 16" джанти + CD MP3 + заводска аларма + цвят металик (капучино) + 4 бр. зимни гуми с джанти (и тасове надявам се) :D

 

Живот и здраве трябва да пристигне към средата на Януари, сега се започва дългото и неприятно чакане :D

 

НАЗДРАВЕ!!! И честито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, най-после се реши. То не беше мислене, то не беше чудо. Айде честито. Чакането е най-гадно, ама после... smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има идея откъде мога да се сдобия с кола за връщане ще съм много благодарен)

 

 

купи една барака за 200 лв и я върни така ще си напред с 800лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има е Перник на една морга 2 120-ки предлага, че няма да им искат повече пари, отколко струват на скраб- раходи се ако имаш време, че те заведа и ще се запознаем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като сте захванали темата - с малко закъснение да впишем още една Октавия в клуба. Преди 3 дни станах и аз собственик на една красавица 1.9TDI - Elegance.

Надявам се занапред да си бъдем взаимно полезни. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като сте захванали темата - с малко закъснение да впишем още една Октавия в клуба. Преди 3 дни станах и аз собственик на една красавица 1.9TDI - Elegance.

Надявам се занапред да си бъдем взаимно полезни. :smt004

 

Наздраве и на теб! Да ти е честита придобивката и да се слушате взаимно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като сте захванали темата - с малко закъснение да впишем още една Октавия в клуба. Преди 3 дни станах и аз собственик на една красавица 1.9TDI - Elegance.

Надявам се занапред да си бъдем взаимно полезни. :smt004

smile159 Остава и да почерпите!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Верен на марката ;)

Изкам само да те питам каква цена излезе Авенсиса с подобни екстри ?? Ако си правил детаилно проучване де ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат :

След дълго умуване Авенсис срещу Октавия избрах Октавия и днес я поръчах

 

Skoda Octavia II 1.9TDI-PD Elegance + малък кожен пакет + MAXI-DOT + 16" джанти + CD MP3 + заводска аларма + цвят металик (капучино) + 4 бр. зимни гуми с джанти (и тасове надявам се)

 

Живот и здраве трябва да пристигне към средата на Януари, сега се започва дългото и неприятно чакане

 

 

Колата ще ти я доставим до средата на декември, тасове ще трябва да си купиш, ама са цифра!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.