Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стига Трили...


Redline__

Recommended Posts

имаше 1моя тема и още 2за изолацията...търсих и търсих...и явно на изтрити...

 

ДО КОГА?

 

smile029 smile120 smile160

 

Уважаеми колега Voodoo,

Писна ми да се занимавам с твоите кретенизми!

Ежедневно ти трия тъпотиите. Изморих се вече. И не съм само аз!

За конкретните теми не знам какъв е проблема - вероято просто не умееш да работиш с Търсенето.

Но днес, например ти изтрих поредния малоумен пост. Хората писали по някаква тема и изведнъж ти ни в клин ни в ръкав "Skoda 120L ruls!" Невероятна простотия! Какво издигаш лозунги? Да не си на манифестация!?!

Конкретно от теб няма да търпя критики. В името на демократичността и свободата на словото във форума ще оставя тази тема и ще ти оставя и право на отговор!

Само не прекалявай!

 

ПС. А сега се сещам за темата за изолацията. Skoda Estelle я изтри ако не се лъжа и аз напълно го подкрепям. По тази тема е писано много. Ако се беше поразмърдал щеше да намериш темата и да я прочетеш и д анамериш в нея отговори на въпросите си или ако не - поне да допълниш нещо там. Обаче не! Ти си мързелив спамер и искаш всичко на готово а тъкмо и мнения да трупаш.

Такова поведение тук не се толерира. Ако желаеш да разговаряш със себеподобни препоръчвам ти www.tuning.bg/forum/ .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно но и въпросните други 2-3теми също ги няма...?

Странно защо ли...може би защото 90% от мненията и темите ти са лишени от смисъл ;).

 

П.П. Коко, да не си вдъхновен от местните избори, че за мандатати говориш :lol: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, колегата Odin е абсолютно прав - когато те интересува нещо, първо ползвай търсачката, тя работи коректно при коректно зададени критерии за търсене. Ако не намериш отговор на въпроса си, тогава пускай тема и го задавай. От друга страна, когато пишеш в тема на колега, ако мнението ти не е от полза и още повече - ако не е по темата, по-добре не пиши. Това не се отнася само за теб, но в случая говорим (пишем за теб). Причината - разводнява се темата от една страна, а от друга - след време някой ако ползва търсачката ще му бъде трудно да намери верния отговор. С други думи никой няма нищо против теб, просто се стараем да направим форума малко по-добър и полезен. На срещите си готин човек, но защо тук правиш така не знам... Та давай малко по-сериозно и всичко ще е ОК ;)

 

Във връзка с горното - не упреквай модераторите, че трият - прави са. Бъди сигурен, че не го правят за удоволствие или за да ти е "сечено". Бих казал, че дори са доста либерални и разбрани хора, заредени са със солидно количество търпение. Но понякога то основателно се изчерпва, в резултат на което е нормално да изчезват мнения и/или цели теми. Идеята - форума да е полезен както на теб, така и на хората след теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм ясно...глупостите в коша...но освен мойта тема която липсва имаше 2-3теми на различни хора...в който имаше мн инфо което сега ми трябва а ги няма...

знам какво и как да ползвам търсачката...просто ги няма...за това е

 

пп-еми тука като не разбирам нещо и веднага има 2-3спамери който се правят на интересни... :?

 

 

пп2-гога предварително...не ми пука кво ще кажеш...хахаха

 

Абе човек ти за к'во си се регистрирал тук:?: :?: :?: За да спориш, да спамиш и да се заяждаш (дори вече 1 път с мен при положение, че съм регнат от 2 седмици):?: Незнам ама не мога да те разбера, твоя смислена тема или отговор не съм видял до сега. Се питаш и се бъркаш във всичко. Не исках да се заяждам, защото за разлика от теб се опитвам да се държа добре с хората във форума, ама тая твойта простащина няма край :!:

 

Поздрави на останалите и на теб VooDoo и се замисли над това, което аз и останалите от форума се опитваме да ти обясним относно държанието ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo Завиждат ти бе!!! :mrgreen: Завиждат ти... затова че питаш по 100 пъти за едно и също нещо.Завиждат ти за уникалните мнения и загадъчни въпросчета. Най-вероятно ти завиждат и за правописа. За това че обръщаш форума на горе с краката и куп други неща,които не мога да изброя заради N-на брой ракий които съм изпил .Не всеки може да е като теб. ;) Ти просто си уникат. :mrgreen: Е за това ти трият мненията тея гадове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп2-гога предварително...не ми пука кво ще кажеш...хахаха

Честно казано хич не ме интересува на теб за какво ти пука. Бих желал оттук нататък да бъдеш така добър, да не се занимаваш с мен, както аз няма да се занимавам с теб. Очевидно е за повечето колеги, че с теб не се разбираме. Не смятам за обяснявам защо е така, но все пак ако искаш да знаеш, прочети поста на колегата biser.or, там се крие отговора на евентуалния ти въпрос ;). Тъй че, оттук нататък, ако имаш да ми казваш нещо (надявам обаче се да нямаш), прави го на лични, а не по махленския начин ;). Поздрави!

 

П.П. И все пак се надявам, някой ден като се запознаем да си променя мнението за тебе и да започнем да се разбираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.