Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хвалба!


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, преди време в нашия форум се пръкна нов член - член е и на VW клуба - L&R и почна да предлага едни джаджи за автоматично "дневно" осветление. Е, няма начин - ще му направя реклама. Евала на момчето - много готини устройства стъкмява. Някой от нашия форум ми беше пратил лично с идеята да "разузная устройствата" и да кажа дали стават. Ако се доверявате на мнението ми - СТАВАТ. Днес "разузнах" (монтирах) едно, за утре остават още две. Преди монтажа "прерових" едно - доста добра работа - и елементарна. Струва ми се надеждно. Това е от мен като мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа! Аз още преди време исках да си взема от L&R, но беше ограничил производствената серия ;) Сега, ако има повечко - ще си взема определено, а монтажа, както и разни други хитринки по колата ще оставя на теб Боби, стига да имаш време, когато съм в БГ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се слага? Много ли е видима намесата?

Ъпселютно - НЕ. Всичко е под кората над краката на шофера и има 5 жици, които се присъединяват към оригиналните на колата. Даже не се и реже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

L&R и почна да предлага едни джаджи за автоматично "дневно" осветление. Е, няма начин - ще му направя реклама. Евала на момчето - много готини устройства стъкмява.

 

За какво са тези устройства ... във VW клуба май имаше некви устройства за day light, с които фаровете светят на половин мощност, за тях ли става въпрос ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

L&R и почна да предлага едни джаджи за автоматично "дневно" осветление. Е, няма начин - ще му направя реклама. Евала на момчето - много готини устройства стъкмява.

 

За какво са тези устройства ... във VW клуба май имаше некви устройства за day light, с които фаровете светят на половин мощност, за тях ли става въпрос ?

 

Аха. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.