Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дупка на Пиербурга.


skoda_ss1

Recommended Posts

Попринцип (ама само попринцип) е по-добре с плочка. Иначе знам , че колкото е по-близо газта до смукателния колектор- толкова по-добре (смисъл по-чувствителна е на подаването на газ)

Аз на 120-ката дори съм пробил чак горе филтъра и съм пуснал две човки и няма проблем педала си е достатъчно чувствителен - пък незнам :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава две путки ще ти трябват. А.... исках да кажа дупки. Една за първа и една за втора камера.Аз съм с плочка и съм доволен .Преди това бях напъхал маркуча направо в първа камера и също си бях доволен.Ма нали "мерак" да е като хората.. та сложих плочка. Поне до колкото съм чул тея боклуци не могат да се дупчат за разлика от "иковските"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята плочката е поставена над карбуратора в кутията на въздушния филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята плочката е поставена над карбуратора в кутията на въздушния филтър

Пусни неко снимчица да видя как си го направил че ми стана интересно? Е... ако не ти е проблем де. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята плочката е поставена над карбуратора в кутията на въздушния филтър

Пусни неко снимчица да видя как си го направил че ми стана интересно? Е... ако не ти е проблем де. :mrgreen:

 

еее, това не бих могъл сам да го направя - газаджиите са виновни :mrgreen: скоро сигурно ще сменям филтър и ще снимам плочката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.