Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднат автомобил!


Karaibrahim

Recommended Posts

Вчера в района на сточна гара е откраднат сив VW Пасат ТДИ от 2005та година. Модел 5,5. Колата е с чешка регистрация! Изглежда приблизително така:

10436_564.JPG

10437_567.JPG

10438_571.JPG

 

Доста е лесна за разпознаване, тъй като се води някакво лукс изпълнение и има хром лайсни навсякъде, освен това салона е доста интересен - абсолютно всичко вътре е много светло сив цвят (вкл седалки, табло, пластмаси, дръжки, всичко). Има всякакви екстри, като телефонна уредба, малката навигация, климатроник и тн.

 

Моля, помогнете да открием автомобила! :(

Ако някой забележи Пасат, отговарящ на определението да ми позвъни веднага на тел. 0888257724. Косьо се казвам.

 

Специално моля живеещите в района да се оглеждат, защото колата е открадната през деня и надали е далеч от района на сточна гара. Бие на очи с този чешки номер и я спират редовно полицаи!

 

Предварително благодаря за всякаква информация :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен преди години ми откраднаха едно Ауди от същия район (аз живея там) и ми го върнаха след откуп, в кв. Хаджи Димитър. Мисля, че няма къде да се скрие колата освен в този квартал, който е най-близко до Сточна гара. Дано да имаш късмет да я откриеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо,ама много.но вероятно за да се раздели този автомобил с собственика си по регистрация и той по някък е допринесъл за това.

бих те посъветвал да огласиш на повече места тел ном на който искаш да ти се обадят тези които в момента се чудят как да се свържат с теб,респект с собственика.

но внимавай често се получава така че плащаш сума за откупуване на ...нещото... , а получаваш нищо.

за повече съдействие ми пиши на мейла panbo.bg@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.