Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся схема на свързване - халогени Фелиция


Krankenstein

Recommended Posts

купил съм си оригинални ключе и реле, но не знам как се свързват номерата на крачетата. На бушонната платка си има място за релето, както и куплунзи разни за кабели, но не намерих нищо по въпроса за свързването им в раздел литература.

 

п.п. търсих дали го няма оригинално окабеляване в колата, но нищо не открихме :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мини през редута там на попова шапка има сервиз само за ел неща по колите и търсиш Стамбата няма да ти вземе скупо да ти ги върже недей сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крачетата на релето ли не знаеш как да свържеш?

ако-да ,пиши ми номерата на релетата и ще ти кажа как се свързват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крачетата на релето ли не знаеш как да свържеш?

ако-да ,пиши ми номерата на релетата и ще ти кажа как се свързват

 

то си има дупки на платката с бушони и релета, в които се пъхат крачетата на релето, а също и гнезда за куплунги, от които трябва да тръгва окабеляването към бутона и оттам към халогените, само дето липсва саморо окабеляване и схемата на свързването му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
мини през редута там на попова шапка има сервиз само за ел неща по колите и търсиш Стамбата няма да ти вземе скупо да ти ги върже недей сам

 

а ще ми дадеш ли някакъв тел. на момчето? щото ходих в събота около обяд и гаража беше затворен, а в работно време не мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е кофтито че събота и неделя не работят ама през седмицата бачкат и до към 22ч понякога /0898773323-кажи че бат Ваньо ти е казал телефона във форума на шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето, Митак - http://hamsia.no-ip.org/literature/Feli ... %20RUS.pdf

би трябвало на таблото с бушоните да имаш предвидено гнездо за халогени (те се водят "передние противотуманные фары" на руски)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.