Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

А това как се чисти?! :)


ammcfc

Recommended Posts

Ехееееееееееее това не е възможно.

Как така са замръзнали, явно вятъра е бил много, ама много студен и влажен.

Във Варна това надали ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам обаче тази снимка отдавна е в интернет пространството. винаги ми е било чудно тези неща дали са истински или просто колажи.

 

Както и нещо за четене:

 

цък

цък

цък

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам обаче тази снимка отдавна е в интернет пространството. винаги ми е било чудно тези неща дали са истински или просто колажи.

снимката е 100% истинска. Просто това са коли на улица точно до брега на морето и са ги плискали вълните дори ако се вгледаш в снимката се вижда морето дори и как една вълна се подава :)

 

напълно е нрмално така да замръзнат особенно ако има силен студен вятър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално тази наистина изглежда доста автентична.... но има някои направо абсурдни.... интересното е не само как са се случили а как точно има човек там и то с хубав фотоапарат за такава снимка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами В русе преди 10 - тина години имасхе такава поледица една зима - валя дъжд а беше много студено и на финал имаше между 2 и 3 сантиметра лед по всичко, спомням си че тъкмо бях махнал снега от шкодата :( картинката ми напомня точно за нея зима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм го със собствените си очи в Женева на брега на езерото- имам и снимки.самата истина е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.