Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нещо няма мощност


terzo

Recommended Posts

за пръв път пиша до сега само четях,от вчера на жена ми фаворитката нещо ми придърпва форсирам я ама не се отпушва няма тази мощност както до онзи ден кабели и свещи са на 3000км отворих капака като си сложа ръката на делкото ми се струва че нещо меле дали е от него?или е вода в карбуратора?

:evil:

 

Edit: 94 година май месец ама като гледам днес докато я карах май е някоя свещ защото определено работи на 3 цилиндъра

 

Колега , когато искаш да отговориш на някой въпрос прави го в същата тема PLS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дистрибутора е о.к сега ще ходя до гаража да сваля свещите да ги погледна че вчера като я карах като чели сама се оправи като позагря.А и все си мисля понеже е втора кола и се кара я за пазар и сутрин за вестник с кафе преди работа дали да не взема да излеза от софия с нея да я поиздухам до село я до гара ЯНА или до дефилето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че очевидно вече сам си се ориентирал, че имаш проблем откъм свещи /кабели /за кеото говори самооправянето при загряване на двигателя, мога да ти кажа, че за разлика от други неща колата ти няма де оправи ако я поиздухаш колкото и да се мъчиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?

Какво "поиздухване" ??? Айде стига с тия ладо-москвичови номера ??

отпреди 30г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ладо москвичови ама ще видим купих миналият месец една нубира-италианка разбира сие и кой знае колко била е седяла некаде из тамошните морги-авто къщи и беше сопната ама сега като я подкарах върви виче на пушка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправи се пуштината или може би аз я оправих ,изчистих с телена четка свещите и палеца пръснах малко контакторен шпреи и сега"лети"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.