Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна software на CD при Octavia II...?


bat

Recommended Posts

здравейте,

 

днес ми се обадиха от ЕТ и ме помолиха да мина през сервиза им за да ми подменят software-а на CD-то. Някой има ли представа какво се крие зад това...? Става вапро за заводското CD на Octavia II.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен преди седмица ми се обади някакво тънко гласче, което много ме учуди, тъй като колата ми не е гаранционна. Каза, че няма срок, но не си спомням дали е безплатно.

На въпроса ми какво налага смяна на софтуера, отговори, че просто има по-нов. Аз предполагам, че е избягнато едно гадно силно пукане, което понякога се получава като палиш на свирещо радио.

Абе докъде я докарахме в тоз 21 век - и в радиото да има компютър! :D

Ха наздраве! - Да пием по едно няколко пъти, докато е още без софтуер, че после може и да не ни разреши! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, интересно, аз съм с октавия 2 и не са ми се обаждали още. от друга страна - проблеми със СД-то нямам, та се чудя дали нещо работещо зорлем да го мъча да го разваля. да вземат да измислят софтуер да не вибрират вратите, като се засили музиката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, интересно, аз съм с октавия 2 и не са ми се обаждали още...

 

Твойто може да е с друга версия на софтуера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и при мойта има пукане но досега никой не е звънял...

ами звънни им ти :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и при мойта има пукане но досега никой не е звънял...

ами звънни им ти :mrgreen:

 

е, не е болка за умиране.... а и само като чуя сервиз и тръпки ме побиват... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смяната на software-а се налага поради "пукането", което се чува по някога. Самата операция отне около 30мин и пари не са искали. Дали проблема ще се оправи... ще видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА да не трия предишните две мнения - сряда и аз съм за смяна.... дано наистина това пукане спре...... в което не се съмнявам.... иначе това печели много ама много точки..... не само за ЕТ но и за Шкода като компания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

софтуер на сд-то,подмяна,в ЕТ ,безплатно?

звуци точно като в приказките за лица до 3 год

най-вероятно при престой на някоя ОКТ 2 в бокса са забравили нещо,което сега търсят.

с трика за нещо безплатно за българина може да се постигне много,или поне да се опита.

иначе погледнато иди до бокса поне ще си спокоен ,че нещото не е при теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях и нищо конкретно не ми казаха. колата я оставиха съвсем в началото зад една друга която си я ремонтираха сериозно.... бутнаха некви кабеляци в купето и след 10мин всичко беше ок... нищо чудно да няма конспирация ами всичко да си е ок :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.