Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да има ли наука в БГ или не?


FAV135

Да има ли наука в БГ или не?  

25 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, за наука съм, щото ми омръзна да имаме спомени от преди почти 18 години как сме правили "разни неща" много добре и никой не можел така. Хората сме общо взето същите, без тези дето отидоха в други страни, ама пари няма. За университети и лаборатории де.

 

Щото дупетатските коли се сменят по график.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я мислим, дека у България наука не е имало, нема, нема и да има...

 

У България има и е имало САМО учени, дека не са могли да праят наука у нас, а са отишли по други страни, оти нихните учени, ако беа у нас, немаше и да са учени... :lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам " директивите на Партията " на другарчетата учени хора не им трябват :mrgreen: .Най - лесно се управлява прост народ гледащ Сървайвъри и Биг брадъри.Аз съм ЗА науката ама с комунисти управляващи няма да стане :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е много хубаво.....само че ако беше истинско! Защото проблемите са едни и същи, отпреди аз да завърша. Но протестите винаги започват около избори. Или тези, дето протестират, не държат кой знае колко на резултата от протеста си и само вдигат шум, или просто проблемите не са чак толкова големи, щом не са решени вече 15 години... Затова няма и да гласувам в анкетата - "за" науката съм, но хората, които правят истинската наука, не са на площада. А, повярвайте ми, знам какво е "истинска наука" - за каквато светът може само да ни завижда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам " директивите на Партията " на другарчетата учени хора не им трябват :mrgreen: .Най - лесно се управлява прост народ гледащ Сървайвъри и Биг брадъри.Аз съм ЗА науката ама с комунисти управляващи няма да стане :evil:

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да колеги, малко безсмислен въпрос, пък и си личи, че сме се сбрали тук не за пари.. икономическите мотиви неФела и неФава ;)

 

Да 69%

Да, ако има пари за нея 13%

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има наука.И парите ги има, ама не отиват по предназначение, както обикновено :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.