Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

днес е най-щастливия ден в живота ми


toto

Recommended Posts

Червена разбира се :) Все пак е спортна ;)

 

ей, Пепи, че к'во му е на жълтия, аааа? smile058 :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SPAM

 

ми нищо му няма(беше ми любим), но като станаха такситата жълти и вече нещо спря да ме кефи.

 

то от жълто до жълто има разлика ;) А червеното има една кофти особеност цвета да избелява от слънцето и да розовее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета и е Червен, предният и калник е зелен.

А за задния мост незнам много исках да е 5-степенна със сухи полуоски ама не стана работата.

Разочарован съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета и е Червен, предният и калник е зелен.

А за задния мост незнам много исках да е 5-степенна със сухи полуоски ама не стана работата.

Разочарован съм.

 

Честито първо. Ще я направиш, поне желание и възможности имаш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бъди разочарован бе човек, това си е гарде!!! аз бих го взел дори и само купе да е... стегни го, ремонтирай си го, пък окачване може и да намериш някой ден. това си е баси късмета, пък ти сега се оплакваш... де да можеше на мен да ми се падне такова, хич нямаше да притесняват сухите му полуоси и 4-степенна кутия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как изглежда ГАРДЕ понеже съм невежа?!!

 

Виж подписа на Skoda Estelle, жълтата кола е гарде ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи двувратка демек РАПИД или нещо се обърках ЕСТЕЛ-ГАРДЕ каква е разликата м/у 3те модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.