Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

днес е най-щастливия ден в живота ми


toto

Recommended Posts

Днес по невероятен начин се сдобих с Шкода Гарде.

Още не мога да повярвам и немога да доида на себеси.

Та значи говоря си аз по телефона и другият ми телефон звани и ми се обажда един приятел и ми вика "Брат тука в една автоморга са хварлили Шкода Гарде и я продават", аз му викам брат давам ти праи купувай я.

А колата се намира в Хасково а аз уча в Русе и няма как да се варна толкова барзо.

Той ми вика няма проблем отивам да я взема.И преди малко ми се обади и ми каза "Вече си имаш Шкода Гарде".

Още не мога да се савзема и незнам каде съм.

Още не сам си видял колата.

Знам само че е червена и много запазена, салонът и бил като нов.

Нямам тарпение да се прибера и да я видя.

Очаквай те снимки. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми стана странно как запазен Гард ще отида в автоморгата :roll: . Честита придобивка, дано не изскочат някакви сериозни проблеми по колата.

 

П.П. Щом е в била в морга, значи ли, че трябва пак да я регистрираш? Бая занимавка си е това, успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТОООООО smile159 Много се радвам за теб и това ми даде няква надежда, че и някой ден и аз ще имам едно такова в гаража. Айде много щастливи моменти с нея, по малко проблеми по реставрацията и може да ни викнеш на помощ (за пиене на бирата, де :lol::lol::lol: )

 

Успех!

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, късметилията е по-скоро Гарда, че си го спасил от незавидната му съдба. Така че честито и на двамата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!!!!!!!!

Това си е жив късмет. Да разпознаят двуврата шкода. За повечето хора това си е стара таратайка. Прди време имах идея да направя списък със всички извесни Гарде-та и Рапиди по градове и да видим колко са останали за спасяване ;) С удоволствие бих взел още една особенно на цена от морга :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Тва е шестица от тото !

Познато ,изпитано чувство......Ако съм на твое място, зарязвам лекциите и отивам за колата. :mrgreen:

( и аз там съм завършил ,та знам .....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile161 ОООооо пак завиждам, още повече даже! smile179

първоначално като видях заглавието на темата, си помислих, че ти се е родило дете, но и гарде не зле, даже направо си е ВЪРХОВНО smile179

може и да казваш "роди ми се гарде" :lol:

инчъе успех в ремонта, дано си сколонен да го реставрираш и запазиш в оригинален вид, щом е запазено

 

ЧЕСТИТО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за подкрепата.

Ама научих нещо много гадно.

Педалите от моргата са и взели задният мост със сухите полуоски и 5-степенната кутия и са и сложили 4-степенна с мокри полуоски.

:cry: това е все едно да имаш спортна кола автоматик.

Баси и простотията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарде с 5-ца няма, споко. Най-много да са й взели сухата трансмисия, която ще си я откупиш от тях и готово... Въпреки, че надали биха се занимавали да прехвърлят скоростни кутии и полуоски - това си е доста голям труд. По-скоро старият собственик го е направил това упражнение.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първите гардета не са ли оригинално с мокра трансмисия? възможно е също оригиналната да се е преебала и като не са намерили части да са сменили всичко от 105/120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за подкрепата.

Ама научих нещо много гадно.

Педалите от моргата са и взели задният мост със сухите полуоски и 5-степенната кутия и са и сложили 4-степенна с мокри полуоски.

:cry: това е все едно да имаш спортна кола автоматик.

Баси и простотията.

 

Оригиналното окачване на моето гарде го смених със такова от 130/Рапид- т.е става по-широко. Нейното си задно окачване е тясно отзад (като първите естелки) + факта че колелата правят всеизвестния /---\ разкрач явно е спомогнало за махането на сухата трансписия!

Има доста варянти да си играеш със задното "движение" включително и да направиш оригинална скоростна кутия за гарде(само че ще трябва да развалиш някоя 5ца за сухи полуоски и обикновенна 4 степенна).

Поздрави!

Какъв цвят е гредата :mrgreen: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.