Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

юбилярче - 100 000 km с Papek II


rsk

Recommended Posts

След 17 години по гадните ни пътища, на 28.10.2007-ма, Papek II направи задно салто с километража си: http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... m=98&pos=6

Събитието се случи на една много тъпа и грозна улица, в мрачно време... не че има значение... http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... m=98&pos=7

Може би това стана в унисон с настроението ни (от скоро Papek си има не малка дупка на пода :cry: ), но нищо, стягаме се за следващото салто!

 

(Говорих за нас, както майка говори за детето си - пишахме, ядохме, спахме :?... Развълнуван съм...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, още много пъти да го превъртиш километража ;) .

 

П.П. Аз пък навъртях 250 000 на МВ-чко наскоро :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит юбилей и безаварийни километри до следващия! Добре си се сетил да снимаш. За съжаление аз пропуснах да запечатам на снимка тоя знаменателен момент при Коржинка, въпреки, че се случи през 10-тината хиляди км. които лично съм и навъртял :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички,

в началото се чудих дали "честито" е точната дума, но щом 100 000 km са стигнти без кой знае какви проблеми, без един път колата да е спирала насред път и т.н., то май наистина си е за честито :)

Още веднъж, мерси, ще е хубаво Papek да има сили да измине още толкова, но ще е още по - хубаво сега да го реставрирам, да му намеря един сух гараж, пък аз да се метна на един чисто нов черен Roomster, с ниско окачване и поне 17" джанти (примерно)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така Роска.Папек вече е като излязъл от завода на "малко"километри!Още по автентичен ще изглежда.

Поздравления за безаварийното минаване на първата граница-100хилки! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа - браво на Юбиляра :) И на стопанина му, макар да споменава дупката... Ей, Роска - пожелавам ти Papek II да те слуша, докато ти искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, честито, да сте живи и здрави и ти, и Папек, още много приятни емоции и безметежни търкаляния по пътищата, някой ден и с 200 000 км навъртяни да ни зарадвате. !!!

 

Извинявам се за спама, но днес на връщане от Пловдив, точно пред тунела Траянови врата, нашата многообична и прекрасна Буба чукна скромните 10 000 км.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.