Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аirbus A380 - избери си класа


hamsia

Recommended Posts

Абе остави сайтчето - мога да ти направя същото за градски кенеф:)

Гледай самолета как са барнали:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе остави сайтчето - мога да ти направя същото за градски кенеф:)

Гледай самолета как са барнали:)

 

Aз от самолети не отбирам и за последно съм се возил на Ту154 преди близо 20 г. Работата ми не предполага далечни пътувания, нито пък финансовите ми възможности за почивки. Така че все едно да ми говориш за космически кораби :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз от космически совалки и международни космически станции не отбирам, но не бих отказал smile158

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз от космически совалки и международни космически станции не отбирам, но не бих отказал smile158

 

ами кат събереш четвърт милион в зеУено ще ти се отвори парашута - май толкова беше резервацията за космически туризъм :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авиокомпанията Singapore Airlines помоли пасажерите да не правят секс на борда на новия Еърбъс А 380.

Причина за страната молба е, че на борда на новия самолет има 12 отделни помещения с легла, съобщи Би Би Си, цитирана от БГНЕС.

Това обаче според Singapore Airlines, която се сдоби по-рано от останалите авиокомпании с Еърбъс А 380, не е покана да се прави секс в отделните каюти. Те не били звукоизолирани, нито пък напълно отделени от останалите.

Предупреждението е заради пътниците, които са в клуба на любителите на секса в самолет - т. нар. Mile High Club.

В него членуват любителите на секс на големи височини и в недотам удобни и широки помещения, като тоалетната на самолет например. Съществува и обяснение защо клубът има такава популярност - ниското атмосферно налягане и вибрациите на самолета създават по-интензивни усещания по време на секс.

За основател и идеен "баща" на клуба Mile High Club се счита Лоурънс Спери, който изобретил автопилота. Твърди се, че през 1916 г. той се отнесъл в сексуални занимания с жена на борда на самолета си и в резултат машината паднала в езеро. За щастие никой не пострадал.

В края на 2006 г. вестниците по света писаха, че мъж бил арестуван, защото отказал за прекрати сексуалните си занимания на борда, въпреки настояването на екипажа.

Според адвоката на задържания, не е имало такова нещо, просто на човека му прилошало и поставил глава на коленете на момичето...

През февруари 2007 г. стюардесата Лиза Робъртсън бе уволнена от австралийската авиокомпания "Qantas", тъй като правила секс в тоалетната с актьора Джоузеф Файнс ("Влюбеният Шекспир").

Някои отричат, но някои се гордеят, че са членове на клуба. Такъв е случаят със собственика на компанията "Върджин" Ричард Бренсън, който станал член на Mile High Club още на 19 години.

 

:lol::lol::lol:

 

цитата е от http://dnes.dir.bg/2007/11/02/news2284718.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз и на икономическата класа няма да откажа... ако щът и в тоалетната да ме сложат :) стига и там да има TV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.