Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за сервизите на ЕТ


rumbata1

Recommended Posts

И да сеоплачиш не става.Променят си отношението.Тези ЕТ маи доколкото схващам са шуробаджинащина.А проблема с маслото може да се получи ако не се смени филтара а само се източи старото и се долее ново масло :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

orange :)

 

айде айде.

ти съвсем ги драматизира нещата.

мисля че въпросът ми беше нормален и резонен без излишно драматизиране.

 

предпочитам да гледам с един ход напред вместо после да се чудя как да оправям грешки, които съм можел да избегна по някакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някои колеги бяха мрънкали, че май не им сменяли масления филтър. Това е абсурд според мен, но за по-сигурно, преди смяна просто му надраскай корпуса с нещо остро и след смяната, ако пак е надран - вдигай скандал на всички, които видиш в Еуратек.

===

В заключение ... гледай по-философски на живота - когато проблема стигне до главата ти, тогава мисли за неговото решение ;)

 

Колега, като ти гледам изказването не е много философско, ако жената нещо не ти обръща внимание, недей да си го изиваш на съфорумниците. Следващия път като сменям масло ще те викна да ми надраскаш филтъра (който е вътрешен, а не външен) и като излезе колата да развиеш капака и да бръкнеш у маслото да си намериш деругата. За абсурдноста - стария филтър се търкаля в буркан в мазето и ще стигне там където трябва, за да не може това г@вно да с@ре на други колеги по новите коли.

А за "мрънкането" на някоя среща може да го обсъдиме отблизо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като ти гледам изказването не е много философско, ако жената нещо не ти обръща внимание, недей да си го изиваш на съфорумниците. Следващия път като сменям масло ще те викна да ми надраскаш филтъра (който е вътрешен, а не външен) и като излезе колата да развиеш капака и да бръкнеш у маслото да си намериш деругата. За абсурдноста - стария филтър се търкаля в буркан в мазето и ще стигне там където трябва, за да не може това г@вно да с@ре на други колеги по новите коли.

А за "мрънкането" на някоя среща може да го обсъдиме отблизо

 

Това за жената няма да го коментирам.

На бензиновите се сменя целия филтър, а не само филтриращия елемент, аз говоря за тях ... честно казано, нямах идея че дизелите не са така. В този случай, е ясно че съветът ми не върши работа.

Между другото, понеже забелязвам, че много лично си го приел - не съм визирал никого конкретно, най-малкото защото въобще не помня кой се беше оплаквал, че не са му сменили филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, къде отидохде - с тия жени, филтри и прочие?!?

 

Официалният сервиз е едно суперизгодно място за официалния вносител, защото докато трае "гаранцията", ти "гарантирано" си там за каквото и да е по колата. И да го оправят, и да не го оправят както трябва - после пак при тях ще ходиш. Цените им не са като на "неофициалните" сервизи, обслужването също.

 

Един неофициален сервиз не може да си позволи толкова "брак" при ремонтите, щото после ще остане без клиенти.

 

А пък честно казано не мисля, че само в БГ официалния сервиз е зле - ако сте чели в Ауто Билд статиите за качеството на автомобилите (вече 2 на брой за 2 години), ще видите, че и в Германия официалните сервизи не са точно пример за подражание. Там също често не откриват дефекти, а хората от списанието си правят такива точно, за да ги хванат.

 

По-скоро както каза колегата - ако попаднеш на свестен човек да ти приеме колата - ще си е добре. Иначе - викаш късмета на помощ и проверяваш какво се случва след излизане от сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

orange :)

 

айде айде.

ти съвсем ги драматизира нещата.

мисля че въпросът ми беше нормален и резонен без излишно драматизиране.

 

предпочитам да гледам с един ход напред вместо после да се чудя как да оправям грешки, които съм можел да избегна по някакъв начин.

 

Не съм ги драматизирал чак толкоз :)

 

Винаги трябва да гледаш в перспектива, но мисълта ми беше, че няма нужда да се притесняваш за неща, които след доста време може да ти се случат и то евентуално ... според мен, ако пичовете от Еуратек не си направят поне още 1 сервиз в София, след 2-3 години основния проблем ще е как да си намериш свободен час в следващия 1 месец и чак след това - всичко останало ... ама това е съвсем друга тема.

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе.

Не ми се губи време в безсмислени спорове.

 

имах въпросче, получих достатъчно отговори за да си направя изводите.

А те са, че за 2те годинин гаранция се надявам да имам само едно посещение в сервиза на ЕТ за годишната профилактика - след това ще намеря по-надеждно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале кви размисли и страсти станаха. Вземеш си нова кола - ще можеш ли да и плащаш лизинга, да не я откраднат, да не я ожули някои пред блока щот те мрази, да не се счупи, да няма проблем със застраховката. Сега и да трепереш да не и сипат повече масло в сервиза. То стана по добре без кола. Ако вземе човек да се притеснява за всичко няма да издържи дълго. Така че по добре да си караш колата и да и се радваш, а като се счупи нали си има сервиз и то гаранционен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ако няма размисли и страсти - тогава и от форум няма да има нужда ;)

 

Дай да не си говорим тогава.

Всеки да си мисли на ум и да разговаря сам със себе си и сам да си дава съвети и мнения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за сервиза на знам, ама сутринта като бях в ЕТ да си плащам вноската ме черпиха бомбона :mrgreen:

Някаква мацка от лизинговия отдел имала рожден ден, та и аз намазах :mrgreen:

ЕВАЛЛА :mrgreen: .Тъй се печелят клиенти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ако няма размисли и страсти - тогава и от форум няма да има нужда ;)

 

Дай да не си говорим тогава.

Всеки да си мисли на ум и да разговаря сам със себе си и сам да си дава съвети и мнения...

 

smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за сервиза на знам, ама сутринта като бях в ЕТ да си плащам вноската ме черпиха бомбона :mrgreen:

Някаква мацка от лизинговия отдел имала рожден ден, та и аз намазах :mrgreen:

ЕВАЛЛА :mrgreen: .Тъй се печелят клиенти ;)

На това се казва изряден клиент,точно в 9ч. беше пред касата :D.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като си заговорихме пак за ЕТ, аз утре ще ходя и май ще се разправям защото от 29.09 съм поръчал за един колега от форума един коректор, а вече е 01.11 и още не е дошъл. Да не говорим че като си поръчах тасовете за железните джанти на зимните гуми уж и те не бяха пристигнали така няколко пъти, пък изведнъж се оказа че били в централният склад и никой не ги е "издърпал" насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен парвото и последно ходене в ЕТ бе6е преди пове4е от година(имах 6тета и алианц ми предложиха в ЕТ) за не6то което в друг с-з ми казаха 1 седмица работа ЕТ ми го направиха за 4 седмици,но си казах това е представителя и мислех 4е 6те е наи-добре там да я ремонтират. отивам да си я взема след около 25 дни и какво да видя;1-во пове4е от 40л нафта ги няма,питам прием4ика,тои ми обяснява,4е бояджията им бил на 15км от сервиза,изсмях му се и му обясних 4е с един резервуар отивам до морето и се вра6там,но след толкова 4акане ми бе6е се едно;2-ро минавам отзад и виждам,4е задната 4иста4ка сас се рамото я няма6е,тогава ве4е дигнах няма такав скандал и прием4ика ми донесе нова 4иста4ка и рамо и запо4наха да ми обясняват как имали проблем с охраната и т.н. но и това преглатнах. излизам от ЕТ и виждам 4е предните 4иста4ки са ми ги сменили с други които им е светнало вниманието,като ги пуснах те мажеха ужасно, но и това преглатнах; 3-то след 1,5мес доиде време за смяна на маслото и тогава доиде са6тествената 4аст, нямах нито една кора под двигателя (от 5), цялата работа ми струва6е около 800лв,като сложим 4иста4ките и нафтата стават около 1000лв. от тогава колата ми не е стапвала там, отивам зимам си 4астите и я правя другаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile163 Относно коректора казаха, че най -късно до вторник ще ми се обадят да си го взема smile163

 

Иначе те си правели поръчките, но от Чехия не идвали smile180

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен парвото и последно ходене в ЕТ бе6е преди пове4е от година(имах 6тета и алианц ми предложиха в ЕТ) за не6то което в друг с-з ми казаха 1 седмица работа ЕТ ми го направиха за 4 седмици,но си казах това е представителя и мислех 4е 6те е наи-добре там да я ремонтират. отивам да си я взема след около 25 дни и какво да видя;1-во пове4е от 40л нафта ги няма,питам прием4ика,тои ми обяснява,4е бояджията им бил на 15км от сервиза,изсмях му се и му обясних 4е с един резервуар отивам до морето и се вра6там,но след толкова 4акане ми бе6е се едно;2-ро минавам отзад и виждам,4е задната 4иста4ка сас се рамото я няма6е,тогава ве4е дигнах няма такав скандал и прием4ика ми донесе нова 4иста4ка и рамо и запо4наха да ми обясняват как имали проблем с охраната и т.н. но и това преглатнах. излизам от ЕТ и виждам 4е предните 4иста4ки са ми ги сменили с други които им е светнало вниманието,като ги пуснах те мажеха ужасно, но и това преглатнах; 3-то след 1,5мес доиде време за смяна на маслото и тогава доиде са6тествената 4аст, нямах нито една кора под двигателя (от 5), цялата работа ми струва6е около 800лв,като сложим 4иста4ките и нафтата стават около 1000лв. от тогава колата ми не е стапвала там, отивам зимам си 4астите и я правя другаде

 

 

лелееееееееееее smile160 smile181

 

колега, благодаря, че споделяш.

 

би ли споделил и къде точно караш колата си за ремонти?

алтернативни сервизи за нови шкоди, където си вършат съвестно работата и треперят над клиента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.