Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И още нещо...


corropt

Recommended Posts

имаш и един семеринг на коляновия вал, ама то хвани си погледни зелената книга и там си пише всичко и ще ти спести писането на следващите 1938201834829010 теми по темата за ангренажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стигнеш до ангренажа трябва да свалиш:

1-картера

2-маслената помпа

3- шайбата на коляновия вал

4-капака на ангренажа заедно с делкото

 

 

Ангренажа се демонтира след като освободиш "контрата" и развиеш болта на голямото зъбно колело .За препоръчване е при монтажа да смениш гарнитурите на картера и капака. За семеринга corropt вече ти е писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо имам някакъв спомен чен е се маха маслената помпа, а тя остава и си виси надолу. Първия път като го правих(не на моята кола и бях по скоро зрител и помощник) махнахме маследната помпа и изтече доста масло от нея. Втория път като го правих на моята и не я пипах и си стоя и си вися във въздуха.

 

 

пп.ако маха помпата му трябва нова гарнитура и за там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а верига от друга кола (по-здрава)може ли да се сложи?
Може!!! От Бентли. ;) Има ги в магазините по левче,а ако отцелиш промоцията дават и по две.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............

 

 

пп.ако маха помпата му трябва нова гарнитура и за там.

Там няма гарнитура. ;)

 

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/alb ... gasket.JPG

даже в нас ми се мотаха някъде 2 броя ама не ги намерих сега за да ти ги снимам ;)

smile073

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а верига от друга кола (по-здрава)може ли да се сложи?

 

Не знам за чий х*й ти е "по-здрава" верига. Не съм чувал и виждал Шкода със скъсана верига, веригата се разтегля след един определен брой километри просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.