Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ей това му се вика дълъг пробег - да Боже всекиму


Dereal

Recommended Posts

http://auto.dir.bg/2007/10/30/news2271999.html - човекът е карал, карал, карал, карал и после пак отново... :lol: :mrgreen:

 

Но това не са днешните Volvo, който около 80% са Форд. Вчера видях едно от новите ХС-70 - е, по-мизерен начин да скриеш едно Мондео и да го продаваш по-скъпо не бях виждал! :evil: :evil: :evil:

 

А как ми харесваше тази кола.....

 

П.П. Само не ми скачайте, че говоря за друга кола с умиление - вижте ми подписа първо :!: :!: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е !! Наистина железна машина. Добре че не я кара в България, защото ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.