Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови сто сълзи в клуба!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

От днес вече се водя по документи щастлив, горд собственик на невероятната, прекрасната, незабравимата, неустоима... ШКОДА 100С/SKODA 100S. Колата е набор 1977 година, като до преди около 2 години е стояла под покрив на сухо и топло място, около Велико Търново. Последните 2 години тя е пребивавала района на София, пазена от грижливи собственици, за да дойде момента... да я купя и реставрирам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Искам да окажа хиляди и милиони благодарности на нашия всеобщ познат Хашек(Миро) за оказаната помощ и съдействие за цялата операция. Миро, човек, още веднъж Thank you!!! :mrgreen:

Също благодарности на собственика/собствениците- баща и син че са съхранявали и пазили тази невероятна кола!

И на последно място, но не по значение - благодарности на Адаша :mrgreen: моя скъп навигатор

И като завършек искам да кажа само едно:

IN SKODA WE TRUST

 

Снимка в новият й дом:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/alb ... 0_4721.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, да ти е честита! И много щастливи мигове заедно да имате ;)

Успех в реставрацията и да ни държиш в течение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, честита придобивка! Много да те радва и наистина, да ни държиш в течение с реставрацията :) .

 

П.П. Свиркай ако имаш нужда от някакви части по двигателя или ходовата част, с каквото мога(имам) ще помагам ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее, Митко изритал от гаража Рапидко и вкарал бабата :lol:

Адаш, мисля ще останеш доволен - карал съм такава ежедневно за около година (докато не и пропадна пода :mrgreen: ) За градско е супер, много приятна колица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Още една кола отиде в ръцете на добър собственик. Да се грижиш добре за нея и приятно возене ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще и е мъчничко малко за старите собственици (доста добре са я гледали), но като знам занапред каква "пълна промяна" я чака - накрая ще е по-радостна и от мацките при Гала... :mrgreen:

 

ЧЕСТИТО!!! Със здраве да си я стягаш, радваш и караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕстито!

Това е разкошна колица. Оригинален мотор ли е? ЛЕле - не знаех, че са останали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито!!! с кеф да си я караш и всичките инвестирани пари в нея да ти се върнат от награди по състезания с нея !!!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, тая кукла е случила на собственик. :mrgreen: Честито, колега, със здраве да си я караш и с кеф да я реставрираш.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооо готина таз кола бре!!! Да ти е честита и още по-красива да стане!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Митак да ти е честита новата придобивка.Тази кола я бях скивал в Мобилето-мн лачена ми се стори-явно найстина е така!

За пореден път-ЧЕСТИТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Митаче!

 

Най-после се появи другарче на Зденка! Пожелавам много приятни мигове с тази красива чехкиня и да те слуша.

 

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите!

Мотора си е оригиналния на 60 000км- просто перфектен!

Гардето си е в гараж too :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Митак !

Колата изглежда мн добре / евала на досегашните собственици за грижите / ! Много да те радва и да не те ядосва :P

 

Наистина е хубаво , когато такива коли попадат в добри ръце =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завиждам, доста завиждам, мнооого ти завиждам!

дано не те ядосва много, само каф да ти дава и въобще - ЧЕСТИТО!

честито и на Vlasta, че пак в добри ръце е попаднала!

йе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: :oops: :oops: Благодаря!

Чесно да си призная... нямам търпение да я почвам ;) Направо ми се иде да зарежа естелки, гардета... ама няма- всичко по реда си :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.