Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

блъсна ме и избяга...


Марту

Recommended Posts

...преди време бях писал за този случай. Некъв тип с една лада ме удари, пална си колата и си замина. Явно има смисъл дето висях 1 ден в КАТ за протокол - днес ми връчиха призовка за свидетел в съда :lol: . Няма как, ще трябва да доведа всичко до край. Ако не отида сигурно няма да има доказателства и няма да му вземат книжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее добре значи да не повярва човек !!! дръж ни в течение и кажи какво е наказанието за тоя с ладата (тапака както го наричаш)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...преди време бях писал за този случай. Некъв тип с една лада ме удари, пална си колата и си замина. Явно има смисъл дето висях 1 ден в КАТ за протокол - днес ми връчиха призовка за свидетел в съда :lol: . Няма как, ще трябва да доведа всичко до край. Ако не отида сигурно няма да има доказателства и няма да му вземат книжката.

Успех Марто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не отида сигурно няма да има доказателства и няма да му вземат книжката.

 

Не можеш да не отидеш щом си получил призовка.Това е съд не е кръчма.Ще ти друснат глоба за неявяване при редовно призоваване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи в моя полза? Аз съм свидетел. Вчера звъннах на адвоката и го питах как да процедирам. Каз да не се ебавам със съда, щото иначе ще ми тръснат глоба и ще ме закарат със съдебна полиция :mrgreen:

Така че, на 26.11.07 съм на дело...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за адвоката не е лоша понеже те значт как да се държат пред съд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж Ви казвам, че аз съм призован като свидетел. Не съм ищец, подсъдим или нещо от сорта. Не може адвокат да ми казва какво съм видял или чул, къде съм се намирал и т.н.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж Ви казвам, че аз съм призован като свидетел. Не съм ищец, подсъдим или нещо от сорта. Не може адвокат да ми казва какво съм видял или чул, къде съм се намирал и т.н.....

 

Като свидетел.

Преди време си пуснал жалба, че си ударен и си дал номера на колата. По служебен път се пускат документи в съда и съответното возило се издирва. За напуснал местопроишествие се предвижда употреба на алкохол. Призован си като свидетел на КАТ и ако искаш в последствие можеш да предявиш претенции за щетите, ако не са те предвидили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ща нищо - само на тъпака да му вземат книжката. Това е. Какви претенции да имам. Че ми е ожулил вратата и после месеци наред съм имал психично разтройство, не съм спял по цели нощи, подскачайки в леглото, и съм бълнувал изрази от рода" кит, боя, калник" което е повлияло на работоспособността ми и от там са ми понижили заплатата?

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ща нищо - само на тъпака да му вземат книжката. Това е. Какви претенции да имам. Че ми е ожулил вратата и после месеци наред съм имал психично разтройство, не съм спял по цели нощи, подскачайки в леглото, и съм бълнувал изрази от рода" кит, боя, калник" което е повлияло на работоспособността ми и от там са ми понижили заплатата?

:mrgreen:

не е изключено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ща нищо - само на тъпака да му вземат книжката. Това е. Какви претенции да имам. Че ми е ожулил вратата и после месеци наред съм имал психично разтройство, не съм спял по цели нощи, подскачайки в леглото, и съм бълнувал изрази от рода" кит, боя, калник" което е повлияло на работоспособността ми и от там са ми понижили заплатата?

:mrgreen:

 

от към книжката няма съмнение-алкохол се предвижда. калник,кит, боя, бягане, нерви са си пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нерви, няма бягане - колата е служебна, имаме си застр. брокер да бяга и да се нерви по опашки... Въпросът беше, че не искам разни пияни смотаняци да си блъскат хората по улиците и после да си скитат безнаказано. Затова изгубих един ден в КАТ и сега ще отида на делото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kaкто отбеляза колегата по горе ти си призован в качеството на свидетел "на КАТ".за да постанови съда отнемане на свидетелството на водач са нужни сериозни ама наистина сериозни доказателства,които тук точно може би не е най-подходящо да се коментират.Ти както разбирам желаеш да получиш морално удоволетворение

Най - вероятно ще го получиш,може и без адвокатски хонорар,по добре с тези средства купи стикери "не карам пил " ,"не на войната на пътя" и други залепи ги и мисля че ще получиш и допълнителен бонус от удоволетворение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Продължение...

На 26-ти ходих на делото като свидетел. Разпитаха ме за 5 минути. Повторих ккаво се случи...след което ме изгониха от залата. Тъй де...казаха ми, че съм свободен. Не можах да разбера какъв е резултатаът от делото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.