Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Център за гуми Диана - Люлин


pdp11

Recommended Posts

Смених гумите при тях. Криковете им са с тампони, така че не повреждат покритието отдолу. Работят сравнително бързо, смяна на летни с зимни и баланс излиза 14 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз не бих ги похвалил. След като буквално ми падна дясната част на предницата и предна дясна гума стана на мекица отидох там(след посещението на сервиз разбира се). Дадох им гумата и едно момче я напомпа и ми казва - нищо и няма читава е, и ме попита дали да я направи безкамерна. Аз радостен се съгласих. Платих си (вкл. изправяне на джанти и баланс и на двете предни - май ококо 45 лв.). Прибрах се, колата в гаража и на другия ден беше пак на мекица. Ходих пак и гаранция - на най, още 15 лв за чистене и не знам си какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бих ги похвалил. След като буквално ми падна дясната част на предницата и предна дясна гума стана на мекица отидох там(след посещението на сервиз разбира се). Дадох им гумата и едно момче я напомпа и ми казва - нищо и няма читава е, и ме попита дали да я направи безкамерна. Аз радостен се съгласих. Платих си (вкл. изправяне на джанти и баланс и на двете предни - май ококо 45 лв.). Прибрах се, колата в гаража и на другия ден беше пак на мекица. Ходих пак и гаранция - на най, още 15 лв за чистене и не знам си какво.

Че ти си си купил една нова гума направо :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.