Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново лош ден.


Odin

Recommended Posts

Е вече не се издържа.

Снощи някой ми е скачал по колата!!!

Предния капак и тавана смачкани! След известно побутване тавана се поизпъна. Почти не си личи че е смачкан, обаче предния капак няма оправия. През ръба се е прегънал и боята се е сцепила и отлюпила на едно място...малки гадни копеленца!

А миналата седмица някой ми я е блъснял и ми е посмачкал ляв калник изкривена е и маската и пак боя е паднала...за сметка на това ми е оставил диря от зелена боя по целия калник.

А за капак на всичко днес видях че стъоповете ми светят постоянно. Запалена загасена няма значение - светят си. Дайте решение как поне това да оправя. Прегледах долу клемите на апарата до педала всичко си е ок. В крайна сметка изтеглих едната кабелна обувка за да не ми падне акумулатора докато се реши проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах таа вандалщина. :evil: Това да не би да е някаква мода сред подрастващите? Гадно племе сме си майка му дееба. Odin Гарж му е майката!!!

 

 

П.П. Стоп машинката е в заседнало положение. Пробвай да я отрегулираш!!! Ако не става я сменяй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо (това с боята и с предния капак :( ). Ама тези идиоти трябва да ги намериш и да получт някой несловесен урок :D !!! Относно стоповете на мен ми се е случвало да светят постоянно от стоп машинката на педала. Тя се ремонтира лесно - има една пружинка , една ос, една зегерка и две контактни пластини, като я свалиш трябва да ти стане ясно какво не е наред. Виж също да не би да ти е счупена пружината на педала и тогава пада по ниско и задейства стоп машинката( но това нагласяне си е индивидуално , на мен ми писна да сменям пружини и накрая я нагласих така че да не свети и без пружина на педала). На моята няма значение дали е на контакт или не винаги светят(при натиснат педал :) ) Успех с ремонтите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не провериш как седи въпроса да си купиш една гаражна клетка? Съвсем скоро гледах в Красна поляна поставяха една и, ако те интересува скоро ще имам работа пак там и мога да ти запиша телефонния номер на фирмата, която ги произвежда и доставя :)

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да гаража е решение. Обаче не и в моя случай. Живея в центъра. Гаражи няма а наемът в закрит платен паркинг е 430 лв ... НА МЕСЕЦ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли е нова мода да се катерят по колите и да се друсат отгоре.На мой колега с Вартбург миналата седмица му се случи това.А при нас един комшия заряза Опел Омега и сега и неговите малките деца и комшийските все се катерят отгоре ,без да мислят ,че както стъпват на предния прозорец и люка може да се счупят и да се порежат,а комшията е по командировки по строежи и не го интересува какво става с колата му.Няколко пъти съм ги разгонвал,обяснявах им какво може да се случи,сега минавам и заминавам,а аз си имам отдавна голям контейнер и го ползвах за Трабанта и Вартбурга ,а сега за Формана.

Лошото е че големите правят неразумно ,като изоставят колите си,а в последно време виждате как се изхвърлят прозорци при смена на дограма и как децата чупят стъклата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тенекиите лошо :(

 

за стоп машинката : вземи мултицета и виж дали при положение натиснат или отпуснат ти работи ключето, ако работи > лошо някаде другаде е и някаде кабелите са се оголили и получават + отдруг оголен кабел. Ако не ти работи свали я разгледай ако може да се оправи действай ако не може НОВА;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за капак на всичко днес видях че стъоповете ми светят постоянно. Запалена загасена няма значение - светят си. Дайте решение как поне това да оправя. Прегледах долу клемите на апарата до педала всичко си е ок. В крайна сметка изтеглих едната кабелна обувка за да не ми падне акумулатора докато се реши проблема.

- Ако проблема е в нея ще ти подаря една.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа :) Вижадам решил си проблема с машината.

Народа се е побъркал и не разбра че децата само с бой се лекуват, ама як. Никой вече не цени чуждата собственост и така възпитават малките келеши.

 

Ужас :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито родителите - такива и децата. Аз за моите ако чуя подобно нещо... със сигурност няма да се повтори - то няма и да се случи де.

Така че треа се фърли един бой не на лапетията, а на пъдарите им, въпроса е че саморазправата все още не е позволена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.