Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чакайте сега да ви кажа.


Боби Доктора

Recommended Posts

Да ви се похваля и аз... най-накрая ме спряха и ми писаха акт за карането с фаровете за мъгла. странното е че не ми казаха какво ми е наказанието-то щяло после да ми се наложи?!? е@аси тъпия закон ако няма точно упоменати наказания или може би фуражките не знаеха, общо взето, нито едното нито другото не е на добре. да на говорим че паднах от смях след като видях, че съм карал по "усветен" участък от пътя, ама това са дреболии, те полицайте трябва да регулират движението не да са грамотни :mrgreen: :mrgreen:

а и тези които не ме обичат и сигурно ме искат без книжка да им кажа - спокойно. един от хората които обработват актовете е жена на много добър приятел и след месец само ще отида да си взема талончето, но това са подробности.

 

Ами това???...

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6869

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.