Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля да ми препоръчате Шкода


RashkoS

Recommended Posts

МОля препорачаите ми някаква шкода-цена от 8000 до 13000 лв Да е комби ! И Да Е много Издражлива на товар !!!! МОля За Бърз отговор!:) А забраих и да не е с поголям двигател от 2.0!Бензин или Дизел няма значение! :? :?

 

Изтрил съм ти многото и последователни удивителни в заглавието. Те няма да ти донесат по-добър и бърз отговор! Не съм пипал главните букви в поста ти. Много ми е чудно какво целиш с тях...? Следващия път натискай бутона преглед и си оправяй мнението... Че в този му вид е меко казано смешно...

Mishelle™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за друго комби освен Октавия Тур на тая цена не се сещам :mrgreen: . 1,9 дизел ще ти дойде чудесно ;) ! Остава да си намериш подходящата обява ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.