Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем. Писна ми! Дайте акъл!


Redline__

Recommended Posts

О, и във Варна съм намирал повърнато :roll: ! Но наистина това е една от причините да не си я взимам, че тук още повече ще се набива на очи с варненските табли :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...3 дена ще го чакам гадината с батата вечер-може сън да не мига-ама хвана ли го-ще му счупя ръчичките-като заздравеят-повтарям упражнението!За потретване-няма-да не бъдем брутални! :mrgreen:

 

Точно това се прави в случая човече!!! Напълно съм съгласен с теб, но преди да го претрепам с лопатата, отиваме у тях и го карам да изпотроши самичък всичката налична черна и бяла техника + прозорците!!! Това го практикувах с един приятел /и той имаше на Коко проблема/ - та хванахме 3 пишлемета. Няма да разправям как мрънкат докато си чупят телевизорите и компютрите... От тогава, когато ни видят в квартала ни заобикалят на 200 метра минимум, а минаха повече от 5 години...

 

Коко, не можеш ли да оставиш колата при Крум и Ясен? Някъде, около тях... Не за друго, но 50 кинта на месец дори и да не са проблем, пресметнато за година си е почти още едно каско деееб@... Направо ти влизам в положението и ми е мнооо тъпо, че има такива дебили! Като знам, колко ми докривя, че на моята в "Дружба" и бяха свили задната емблема /и това точно преди първия събор в Копривщица/... Направо не те мисля, какво ти е на душата с тая красавица и толкова поразии, дето ти сътворяват некви недоносчета :?

Справяй се някак с нещата, че догодина като се видим във Варна да нащракаме двете хубавици :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че са някакви пишлемета, които не са яли достатъчно бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__

Каде на центара живееш,защото и аз живея на центара,зад ФК до Музикалното учлилище?Дай да се видим,да видя октавията и аз поемам ангажимента да се разправя с тоя!

И аз имах проблем такьв,но повода беше по различен!Една вечер с един приятел с неговата кола чакахме наблизо до моята,видях кой е и после отидах до тях,тотално му начупих колата и му разбих физиономията,след това подадах жалба,преди него и всичко си е наред!Давай действай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, аз те знам къде живееш - с Косьо сме идвали, то при тебе пък са още по-тесни уличките :oops: . Преди 1-2 дена те засякох вечерта на МакДрайв и ти свирнах + къси дълги, ма не знам дали ме видя... Като се върна след 10тина дена ще ти звънна да направим един Крамер ;) .

 

Велко, при Крум и Яската не става за съжаление и без това пред сервиза е бъкано със Шкоди, само мойта им липсва :oops: . Измислил съм го за сега - водя преговори за един двор в махлата, но ще видим.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе Коко това ти ли си бе,давай да го мятаме тоя и да му пусна ксенона под очите,педеруга смотана.Така да се ебава с шкода не може!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, прави списък с желаещите да дежурим, аз съм навитак - ще си махна очилата и само ще ги дебнем от някъде тия педалчета квартални smile150 smile183 smile043 smile041 smile105 smile029 smile134 smile003 smile060 smile003

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обърни се за помощ към тези които са ти направили каското. Кажи им какъв е проблема. Те си имат канали и ще се справят с проблема. За седмица ще го изнамерят злосторника. Иначе ще трябва сам да се справиш. Но е свързано с доста висене и губене на време. Също така поразпитай пройдохите от квартала или разните клошари които се въртят по кофите. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.