Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid II


driver

Recommended Posts

Готино изглежда, макар че предницата, или по-скоро бронята, да ми е малко странна (Pernik Tuning Team :mrgreen: )...А линията на задницата,поне погледната от този ъгъл, поразително ми напомня на порше 911. Иначе ако говорим за концепции на двувратки, определено Joyster или Tudor ми харесват повече.

 

VooDoo, направи си труда да се позагледаш малко в колата и ще забележиш, че е със същата дизайнерска линия, както Roomster, Fabia II и новия Superb ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора какви са тези велики мисли след като това е един от хилядите виртуални тунинги :!: :roll:

Сърбят ни ръцете да дращим :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора какви са тези велики мисли след като това е един от хилядите виртуални тунинги :!: :roll:

........просто е въпрос на време да го видим на живо... smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........просто е въпрос на време да го видим на живо... smile106

 

Дълбоко се съмнявам, защото си мисля, че ако Skoda щеше да има модел с 2 врати то това щеше да е Tudor. А щом не сa казали "да" от VW, значи нещо не им харесва Skoda да имат спортен автомобил и в близките няколко години надали ще има такъв. И до колкото си спомням аз тази снимка не я бях видял в официален сайт на Skoda. Според мен най-много да е поредния модел в графата "Concept Cars" сред Fabia Paris, Tudor и т.н.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задницата като я гледам ми прилича на 350Z а отпред с тая брония не ме кефи.

като цяло не ме кефи тая кола иначе съм ЗА да се произвежда спортна кола -ШКОДА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича ми на една от милионите детски играчки с надпис "Made in China". в този сайт доста често се пускат подобни виртуални фантазии. сега децата така правят, преди време рисуваха (рисувахме)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.