Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

заден капак с амортисьор


vloo

Recommended Posts

здравейте колеги...имам си 2 прилични амортисьора от пералня доста са твърди но мисля,че за задния капак стават...имам няколко идеи за монтаж,но много бих се радвам и би ми било полезно да дадете някой съвет...и дали изобщо да се занимавам...ако не ще си направя стол с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тази идея ми се варти от мн дълго време в малумницата аз съм направил предния капак така самоче с амортесиорче от мазда 323 от 3 врата , за задния капак ти трябва мн късо амортесиорче което захващаш за оребрението на капака и за задната маска на снимката е по средата тва не ме кефи но мисла че по същия начин става и в края

http://images21.snimka.bg/004331662-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, отиваш при Симо до зоопарка и разглеждаш как си го е направил на 100С-ката - дори е успял за задния капак да мине само с един амотиЦьор и го отваря с бутон от таблото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам тоя линк дето е пуснал малкия е много кофти направено. Ако сложиш амортесиьорче в средата ще ти пречи много при бъдещи ремонти. По удачен ми се струва варянта 2 броя в края на капака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене не трябват 2 а само 1 моя предния капак е само с 1 и нямам ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мислех за един в края в който си е сегашната пръчка...и да е сложен обратно на този от линка....в смилъл долната част да е по към купето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви кажа как става . Най-добре става с амортисьори стари от лада самара за задната врата (капак ) , но си запазвам патента не съм го снимал но ше го снимам скоро.Не трябва да са много твърди защото на шкодата капака е много по лек и ще се получи не желан ефект.Иначе е много ефектно.

По-прибнцип се монтират в двата края и изглежда доста вфвктно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да интересно ще бъде снимки да видим а щом е твой патента който го прави по твоя начин ще дава такса>>> 1 бира ;)

 

малък дай снимки и на твоя преден капак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.