Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече не'ам нерви


Боби Доктора

Recommended Posts

А бре, съфорумци... Кара ли некой тука кола с тоя пусти двигател 1.8 TSI? Остават ми към месец и нещо чакане. Умирам от желание да го погледна...

Не се сърдете на капризите ми, но все още не съм видял на живо това, дето го поръчах :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не идеш на срещи :?: ... щеше да видиш що е 2.0 TSFI ;)

 

Той май беше(ако не се лъжа човека дето взе 2 стикера от Юли, беше с шапка с козирка, ако греша поправете ме) , но си тръгна, werz дойде малко по-късно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, що не се разходиш до ЕТ да надникнеш ако го имат това чудо бре? Явно ти ще си първия с такава машинка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, що не се разходиш до ЕТ да надникнеш ако го имат това чудо бре? Явно ти ще си първия с такава машинка :mrgreen:

Ходих в събота, ама - "тц" :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават ми към месец и нещо чакане. Умирам от желание да го погледна...

 

и ние чакаме с теб споко, а като дойде ако не я покажеш на някоя близка среща smile037

 

 

пп. като я чакаш повече време така става по желана (така казвам на някакви хора като закъснявам много за среща :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не идеш на срещи Question ... щеше да видиш що е 2.0 TSFI Wink
Ако се вярва на слуховете,неговият автомобил е една от най-добре оборудваните Шкоди поръчвани в ЕТ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът е твърде нов за Шкода, отскоро се предлага за вграждане в Шкода. Мисля, че няма друга окомплектована с този мотор. Гласят го за новата Фабия РС, но явно са го пуснали и за Октавия предварително. Иначе мисля, че по ФВ-тата и Аудитата вече си го карат...

 

Успех в чакането и повече търпение ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.