Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тьрся спешно ТУРБО Garrett GT17


iph83

Recommended Posts

Здравейте много спешно имам нужда от турбо за октавия face lift Garrett GT17,но да не е чисто ново!От автоморга или някьде другаде,само да работи!Вьв Варна не можах да намеря!Остана ми само това турбо и мога вече да сглобя октавията ( става TWIN TURBO ) нямам тьрпение да видя ефекта!Моля помогнете СПЕШНО!Ако откриете нещо пишете!Нека цената не е повече от 500лв.(повтарям става вьпрос за 2-а рька)!Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Потърси ако можеш в www.ebay.de /или другите Европейски държави/. Аз от там си взех точно такова >>>

 

normal_100_3797_3.JPG

 

Garrett GT17, чисто ново, както е на снимката, а не само "охлюва". Цената беше 280 Еuro :mrgreen:

Успех в намирането на турбина и осъществяването на проекта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше няколко подобни оферти във http://www.tuning.bg/forum/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

werz

Еми как да ти обясня,мога да ти го нарисувам!Ми-и-и на едни колекторни трьби 2 турбини разположени срещупосочно.С 2 интерколера и така!Едната турбина за 1-и и 3-и цилиндьр а другата за 2-и и 4-и!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.