Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

загряване


radko1981

Recommended Posts

На фабия 1,9 SDI незнам защо ама колата не ми загравя.

някой може ли да ми каже къде е нормално да стой стрелката?

на мен едвам едвам ми се вдига :mrgreen:

интересното е че парното работи перфектно пък ми показва че не е заграля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа - и аз мисля, че не е зле да погледнеш термостата! Колкото до парното ти - то почва да си духа топличко дори при не напълно достигната работна температура. Но определено виж термостата - не е хубаво да караш колата в по-ниски граници от нормалната темература тъй като износването на детайлите в двигателя се увеличава!

 

А колкото до това:

...на мен едвам едвам ми се вдига :mrgreen:
Мисля, че имаше некви апове по аптеките :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с тези признаци беше термостат. Парното, засега духа топличко, ама като паднат температурите под 0 или пък тръгнеш по магистралата, да се обдухва добре радиатора и то ще изчезне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

термостата не е лошо,работата е за има няма половин час и не е скъп

+може да го направиш сам или при някой майстор

стига сте плашили човека,трябва ти и антифриз (по-добре да се смени)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да разбереш дали е термостата, утре като я запалиш виж дали радиатора външния се загрява бързо. Ако термостата ти затваря би трябвало парното да започне да духа топло, а предния радиатор да е все още студен. Ако радиатора започне да се загрява бързо - значи си за термостат. Ако не - проблема е по електрото :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

термостата не е лошо, работата е за има няма половин час и не е скъп+може да го направиш сам или при някой майстор

 

Същото е положението и с температирния датчик, тъй че няма нищо страшно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен едвам едвам ми се вдига :mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

smile188 трибестанче малко и ще се оправи ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.