Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

чудя се???


biser.or

Recommended Posts

Предлагат ми тази кола http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=0

 

 

Крайната цена за колата се очертава 2000лв. , но пък е 94г. и си има всички екстри за модела. Също така е в отлично състояние. Само не знам дали цената е нормална. Като знам че за тез пари се намира и фелиция . smile049 Абе.... в големи размисли съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях на твое място - бих се пазарил! Примерно...1650!!!

Успех в размислите!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях на твое място - бих се пазарил! Примерно...1650!!!

Успех в размислите!!! :mrgreen:

 

 

Заинатили са се на 900 евро и това е. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и 900 E е добра цена при положение , че е и инжекцион и купчина други електрики ... ако няма ръжда вземай без да мислиш.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е удряна, пребоядисвана, ръждясала... не му мисли. не, че съм имал favorit някога, но 1800 лева си е добра оферта, сигурно си сравнил вече цените в mobile, около тая се въртят. пък и реално погледното, ако колата е хубава, както казваш, за колко по - малко искаш да ти я продадат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари ако намерищ Фелиция комби с инжекцион, трябва или да е изгнила и за основен ремонт, или да е крадена. От Австрия ако са плащали за автовоз /500-600 лв/ и там да са дали 500 евро за нея, няма как да падне кой знае колко цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не бих дал тия пари за тая кола. Бих предпочел да събера още 1000лв и направо на фела да се метна. Това си е мое мнение де не ангажирам никой с него но мен не ме кефят тия ръбести форми на формана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я хвърли едно око ТУК да видиш каква красавица те чака :D

Даже за да ти излезе и малко по-евтина ще ми продадеш зимните гуми на мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагат ми тази кола http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=0

 

 

Крайната цена за колата се очертава 2000лв. , но пък е 94г. и си има всички екстри за модела. Също така е в отлично състояние. Само не знам дали цената е нормална. Като знам че за тез пари се намира и фелиция . smile049 Абе.... в големи размисли съм.

В момента тази кола стои зад 54-ти блок в Студентски Град. Не се кара явно и заради това се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тази кола стои зад 54-ти блок в Студентски Град. Не се кара явно и заради това се продава.

В момента тази кола се намира в автокъща.Внесена е преди месец от Австрия.Още няма и табели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тази кола стои зад 54-ти блок в Студентски Град. Не се кара явно и заради това се продава.

В момента тази кола се намира в автокъща.Внесена е преди месец от Австрия.Още няма и табели.

на линка ти ми се отваря друга кола :)

поне да беше написал каква е колата защото аз виждам една 120-ка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, голяма глезотийка си е - който я вземе ми става купувач на пръскалките за фарове - странно що са и изтръгнати гледам ??

 

Сега сериозно - ако няма ръжда и си е ок с документите- бива - дълга е - комби - ако търсех - фав/фел - не бих се чудил.

 

P.S. Ако се престрашиш - Както Велко каза - да дръпнат поне 100 кинта от цената - егати... другото кофти е, че кой знае колко е висяла в автокъщата... иначе - за Шибедаха да ти кажа - гот си е.. все пак - за пролет, есен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..............

В момента тази кола стои зад 54-ти блок в Студентски Град. Не се кара явно и заради това се продава.

 

 

smirn0ff По неизвестни за мен причини за пореден път ми се осират посочените линкове към фотогалерията.Преди малко пробвах и smile020 Иначе става въпрос за "ФОРМАН"1994 Разходи се малко със стрелките и ще го видиш. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or , линковете се "осират", защото си пуснал линк към последно качените снимки в галерията и някой е качил онази 120 след тебе :) . Поздрави и сори аз оффтопика :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.