Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мистерията на шкодовото запалване ?!?!?!


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Карам си аз колата и тъкмо взимам един завой и тя изгасна. Що е то? Понеже си бях оставил инструментите вкъщи, а и валеше дъжд успях да установя само, че от бобина не отива никакъв ток към делкото. Някой ако има идея къде е проблема ще му бъда безкрайно благодарен,че утре следобяд ще пътувам,а трябва да си я прибера преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си аз колата и тъкмо взимам един завой и тя изгасна. Що е то? Понеже си бях оставил инструментите вкъщи, а и валеше дъжд успях да установя само, че от бобина не отива никакъв ток към делкото. Някой ако има идея къде е проблема ще му бъда безкрайно благодарен,че утре следобяд ще пътувам,а трябва да си я прибера преди това.

 

кабел от акума до бобината/стига да е здрава/ и бутваш. гасиш като свалиш кабела. за кратко и бързо е това. както се казва на път си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма искра на високоволтовия кабел може да имаш проблем и около кондензатор-чукче. Моята е с електронно правено и веднъж (дооста отдавна) се беше намокрило. Ефектът е същия - няма искра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.