Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит ви първи сняг в София


kolev123

Recommended Posts

Ха честит ви първи сняг, софиянци! От час в Симеоново вали доста сериозно снежец!

Както е модерно да се казва "Зимата пак ни изненада"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ники. В Младост е все още дъжд, явно и насам ще дойде ... пък аз съм още с летните гуми. Ама в понеделник ще сложа зимните, че не ми остана време до сега :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас в Захарна вали дъжд, на Суходол при едни приятели сняг и дъжд - мешана работа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolev123,

 

Мерси! Ма верно ни изненадА! Аз съм с летните гуми :( Утре ще сменям.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да честит да ви е втория сняг...хаха не знам дали знаете ама преди около месец и малко една ранна сутрин ни изненада...извеждах си песа в 3 сутринта и валеше а на банско направо се сипеше...но честит да ни е първия легален сняг...тук преси 5 минути забелязах,че редом с капките падат по-големи парцалки...урааа...oбичам снега...сега ще пада веселба..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да е :mrgreen: . На Цариградското в момента вали на едри парцали :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито на всички и пожелавам по-малко катастрофи и инциденти.,че сега ми се наложи да изляза и хората си карат като по сухия летен асфалт smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 20ч по центъра падаха не снижинки, а малки снежни топчици.

а на изненаданите честито ...... и аз си драпам с летните гуми и антифриз/вода с неясно състояние. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит да е! а за антифриза и гумите спокойно - в началото на седмицата, сутрините бяха много по-студени от сега, а аз бях на чиста водица в системата, понеже наскоро ми изби тапата на смукателя и ми изтече оттам антифриза, а след ремонта не остана време да да купя нов и да промия системата преди да го сипя. Понеделник, вторник сутринта като гледах замръзналите стъкла треперех да не стане някой фал с тая вода, ама слава богу се размина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема се пУашите ве! Ей сега се връщам от Бояна. Яко сняг! Ясно че никой не чистеше и/или опесъчаваше! По-лошото е че дърветата масово се оказаха неподготвени за снега и имаше ПОНЕ 4-5 клона които бяха запушили и двете платна на пътя! Мноо яко. Иначе съм направо очарован от летните гуметки на снега - дори успях да тръгна и спра :mrgreen: Ма като гледам прогнозата у утре няма да сменям гуметки - то 10-12 градуса температура го дава :(

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че снега ни изненадва нас не значи че трябва да изненадва и Столична община.... всяка година се правят на ущипани госпожици и никога не се чистят улиците навреме което знаете докъде води.

Между другото каквото и да говорите в центъра винаги вали най-много :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИдей тъй! Живял съм 25 години в центъра та поназнайвам как вали там. Я отскочи до Бояна и тогаз говори къде и колко вали :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zima_2007_004.jpgzima_2007_001.jpgzima_2007_005.jpg

 

Така изглежда в момента дворът ни/живея в Драгалевци/!Ако кажеш, че в центъра има повече сняг, трудно ще ти повярвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех софиянци радвате се на сняг.. и аз искам да вали и при нас. Вчера вечерта към 1,2 часа валеше много леко даже нищо, а при вас направо парцали падат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да ни е първият сняг :)

 

аз към 19ч излизах и колата беше с доста снежец отгоре. Чистачките им се видя зор да махнат снега от предния и задния прозорец ;)

Живея в Иван Вазов , ходих до Студентски и по целия път ме валя яко... даже бях забравил какво е да караш на при снеговалеж. Карам си и по едно време се усещам че направо се хипнотизирам от "парцалите сняг" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнах се от Витоша/Алеко. Наваляло е яко сняг, даже на места имаше закъсали коли... Утре там ще е идеално за дрифт ;):lol: Много беше приятно да се кара между надвиснали дървета от снега. Гледката беше превъзходна.

На слизане се качваха снегорините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги, за внуцитИ ли ги пазитИ тия зимни гуми брйе. Той каучуку и беС тФа Фтората гУдина вечИ за ниШТУ нИ стАА, сО графЙЕр или бЙеС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бре huko, времИ ни трИабва :)

Аз си поръчах новите гуметки, но не сварих да ида да ги взема и сложа. Трябваше в четвъртък, остана за петък, сега неделя е наред :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен само вчера за 5-10 минути преваля примесено с дъжд и това беше. Не ща сняг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ви е честит първия сняг.Дано тука не пада-че не съмн сложил зимните гуми,а съм с летните ски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит ви първи сняг :mrgreen:

 

да ви имам грижите, аз пък цяло лято карам със зимни, не намерих време да и обуя летните... та да видим сега на къв г+з са станали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като видя кучето на паркинга, че почва да става по рунтаво и да събира храна в колибката и слагам:)

Това в рамките на шегата:)

В четвъртък без да искам влязох в страницата на Диана и видях, че работят и в събота - и викам що не - и без това вече достатъчно захладня.

В 9 часа се наредих на малката опашка за този час и в 10:20 бях вече подкован.

На излизане опашката беше вече поне 40 коли!!!

И се разправяхме там с един чичко, че като завали и както е разкопано какво ли ще е.

За късмет то взе, че заваля:)

Извода: Кучето не лъже - ще му занеса пак кокали:)

 

Поздрави

 

ПП: днеска ходих сутринта до летището - и точно на където свърва Брюксел и се включват от Дружба двама се бяха занесли във синхрон и право в мантинелата.

Не знам дали е от гумите - то си валеше добре де сутринта, а и не беше от най-топлото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.