Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Project SKOD ROD


melabojia

Recommended Posts

Както обикновенно се събудих с фикс идеята, че ще наглася шкодата....идеята е да я "нарисувам" отпред като хот род! :mrgreen:

 

Та ето до къде съм стигнал:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=0

 

Ще има ъпдейт!!

 

 

smile052

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Давай по проекта и съобщавай какво ползваш за постигането на целта! Аз също имам идеята да направя нещо подобно, но ще е по-натам във времето за съжаление...

Чакам с интерес да видя крайния резултат при теб!

Успех!

a046.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. В бриколажа има едни историйки за рисуване подобни на старите духалки само че вече към бутилка с въздух. Може да са ти полезни при изпулнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нови снимки ако искате ги вижте. Контура е почти готов, само времето малко да се оправи (като гледам прогнозите няма да е скоро) почвам да пръскам.

 

Та за нужните материали (има една снимка с тях):

-1 или 2 приятелки които могат да рисуват (в случая пламъци :mrgreen:)

-1-3 цвята нормален спрей. По възможност по-свеж цвят (все пак ви се е подпалила колата)

-тънко тиксо за контура, както и дебело и весници за изолация на площя к-то няма да се боядисва

-мерак :lol:

 

та за сега е това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Много яко!

 

А как стои въпроса за пред КАТ-аджиите? :roll: Няма ли да ти правят проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ-аджиите?

 

Te ДГД- без да искам да обидя никой!!!

Интересно е!!! Продължавай!

 

П.П Самата ти шкодичка никак не е зле :mrgreen: Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами КАТ няма какво да ми прави проблем защото не си скривам истинския цвят на колата! Пък ще направят проблем веднъж, после ако трябва пак ще регистрирам колата.....ще видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сори че не съм писал от много време но мн работа. Що се отнася за шкодата отложих номера до пролет з-то ми трябва хубаво време за тази работа. Пък времето е все гадно и предимно студено. Другата причина е че един ден се прибирам и гледам...прецакал ми е някои лепенките за изолация. Та се надявам че и на пролет ще мога да я паркирам на сигурно място. 100% някои ще се изкефи да прецака това което ще направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.