Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко радост и от София


The Best Forman

Recommended Posts

Траех си дъълго време , та да не ми мине котка / Коко / път и работата да не вземе да се разсъхне , но от няколко часа съм законен собственик на недвижима собственост - Фаворит '94 г. но не какъв да е , а МОНО инджекция ... колата незнам дали ще стъпи отново на пътя , но се отвори доста работа за новопоявилата се организация с изключително голяма безотговорност "Направи си сам от дърво салам" по проекта Форман 135.5 I - 135.5 щот вече двигателя е модифициран с бутала от 136 , а сега вече ще е умна и бърза след раздялата със стария карбуратор :mrgreen:

За развитието на проекта по - нататък след демонтаж на всички необходими компоненти .

Снимки няма , щот колата не е много за гледане , но със сигурност ще снимам по - добрия моноинжекцион :mrgreen:

Ха наздраве! smile159

 

П.П. Коко , сори че те изпреварих , но сделката наистина не беше за изпукане - 3:1 врати , инжекцион и бонус скорости за резерва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, да ти е честито ;)

Ама ти, като гледам, сериозните ремонти все по студовете ги правиш. Нарочно ли целиш така времето :) Каква е тайната на успеха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , аз не го бързам много ... за сега по - големия ми проблем е мастото за :smt019 пък по - нататък като се стопли ще му мислим , че работата се оказа малко по сложна заради едни дребни разлики по маховиците и естествено двуцевката и да не говоря за една глупост на чехите заради , която ще трябва да сменям и цялото окабеляване отпред , но това са бели кахъри ако верно стане около 80 магарета според думите на пича , който ще чипосва компа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Тва ли е новият лаф - "Да не ми мине Коко път". Гена човече сериозно ме разсмя в тоя сив следобед :mrgreen: . Тва предполагам е Фавчето от раздел "Продавам".

 

И все пак, това ли е най-важното :mrgreen: :?: Моноинжекция... Има и пълни инжекции 8) .

 

Да ти е честита колата, да си я разглобиш със здраве и използваните части от нея да работят безупречно.

 

П.п.: Пък аз все си мисля, че няма да можеш да го сложиш тва моно и ше го продадеш на мен :P .

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич , глей ся колко Фелиций се търкалят с моноинджекций , а Форман няма ... що да не шашнем чехите догодина в Докси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат ве Гена, имат всичко. Да не говорим, че Фав/Фор за западна европа са монота от '88 - справка мобиле.де :)

 

Иначе като прочетох заглавието на темата си помислих, че най-накрая си взел МБ, апък ти с глупости си се занимавал :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нали трябва да има донори за тва МВ , ма кат няма некое достойно за нарязване ще режем първо Фаворит да са научим , после иде ред и на МВ то ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Евгени, :)

Аз исках да правя Фелицията Карбуратор- той пък ще го маха :lol: луда работа :oops:

Между другото и аз си помислих , че си намерил МБ :mrgreen:

Та с кой мотор каза, че е ??? 135 ли?

Ако разколачваш мотора трябва ми един капак за клапаните :mrgreen: (за 120-ката, че оная тенекия много се покриви и има вече 2 тона силикон :lol: )

 

ПОЗДРАВИ и успех с начинанието, което си захванал smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.