Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов модел!


TIG

Recommended Posts

Това от горе ми бие на SUV-че :D А на долната снимка, доколкото са ми познанията по Руски е Супърб Комби на базата на Пасат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това горе се казва "Up!" и е евтиния модел на Шкода/Сеат/Фолксваген. Цената му уж щяла да бъде под 9 000 евро. ;) Нещо като Деу Матиз примерно :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе, Супърб комби :lol: Явно ще пускат и по горен клас от супърба :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се базикаш с името на колата, бе, tsanko? Изглежда хубаво, като му сложат и един хубав комън рейл и ще се движи хубаво, за сметка на това икономично и няма да ползваш каравана, а само багажника на колата ;) , защото ще ти стига :mrgreen:

 

Супер си е возилото, има заемки от дизайна на новата Фабия и Руумстър - все пак са от едно дизайнерско поколение и отпред стои любимата емблема!

 

СуперБе ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Up ли Down ли там както се казва е голям уруд :!: smile048

 

Тая вечер не съм излизал никъде и мислех че ще ми е тъпо ама тия изказвания направо ме скъсаха от смях :mrgreen: честно да ви кажа имената нещо започват да тъпеят - Yeti, Up, нещо залухаво има в цялата тая работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега малкото автомобилче на Skoda /все още без име/ е толкова реално, колкото и неговия по-богато обзаведен брат-близнак VW Up. На 21 и 22 ноември сме на тестове в Хърхавтска с новата Fabia Combi и тогава може би ще получим първата подробна информация относно посочените 2 автомобила.

Всичко до момента е в сферата на вероятности: МОЖЕ БИ ще бъде произвеждан, МОЖЕ БИ ще се казва....въобще много МОЖЕ БИ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.