Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доволен от Алианц и Еуратек


scanner

Recommended Posts

Колеги да споделя с вас, че съм доволен от обслужването в Алианц и Еуратек. Ожулих Октавията в гаража преди 3 седмици и отидох в Алианц като очаквах, че ще ми искат протокол от КАТ за щета на паркинг (така пише в техните изисквания за документите). Но нямаше такива неща и бях много доволен, че нали знаете как е в КАТ. Записах час в Еуратек за 17.10 и оставих колата сутринта в 8:30 и понеже нямах много време да я измия беше доста мръсна. Приемчикът каза ще ви се обадим в петък (19.10). Обадиха ми се още вчера на обяд. Отидох тази сутрин, колата беше оправена и излъскана и вътре и вънка. Не знам дали са задължени да ги мият и вътре (вънка няма начин нали е за боя). Това ми направи много добро впечатление. Не знам как е и по-другите сервизи.

Мога само да кажа благодаря на Еуратек за бързата и добра работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорейки си за което, днес ще ми се наложи да оставя моята за малко в ЕураТек. Трябва ли да я "опразня" от лични вещи? Някъде бях чел за хора, на които им изчезнали ароматизатори, музика (CD) и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен. Имах подобен проблем, в алианц всичко ок, в ЕТ не помня колко време я боядисваха, но си беше екстра. А за вешите - аз си оставих дискове и някви боклуци в жабката и багажника. Чак пък толкова... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към доволните от обслужването в ЕТ (само каросериините ремонти) и Алианц - три пъти минах процедурата. Оставал съм си вещи - никога нищо не ми е изчезвало.

 

Напоследък забелязвам страхотна тенденция - обслужването в ЕТ се подобрява непрекъснато :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

scanner-застрахователите искат портокол от КАТ само в случайте когато си ударен от друг участник.Когато ти сам си причиниш щетата и имаш по-малко от 3 датайла засегнати няма нужда от допулнителни документи-попълваш само акта за щета и си готов!

А че Алианц са пичове-така си е! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към доволните от обслужването в ЕТ (само каросериините ремонти) и Алианц - три пъти минах процедурата. Оставал съм си вещи - никога нищо не ми е изчезвало.

 

Напоследък забелязвам страхотна тенденция - обслужването в ЕТ се подобрява непрекъснато :D

 

Обслужването в Еуратек - Надежда е супер!

Все още съм притежател на Фиат и мога да ви кажа, че предстявителя им Ауто Италия направо се гъбарка с клиентите си.

Браво на Еуратек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не говоря за акт, а за протокол от КАТ. Бяха ми казали, че някои застрахователи дори и за щета на паркинг го искат. Не знаех как са Алианц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАТ, ако кажеш, че си ожулил колата в гаража ще ти праснат акт. Обикновено за да ти дадат протокол, че е ударена на паркинг искат рушвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не говоря за акт, а за протокол от КАТ. Бяха ми казали, че някои застрахователи дори и за щета на паркинг го искат. Не знаех как са Алианц.

 

Прочети пак.Има разлика от Акт за щета и Протокол от кат!

Ако сам си причиниш щетата не искат.Дори и някой да те одере,или удари леко и те одраска-може да отидеш в Алианц и да кажеш че си се ударил като си правил маневра в колчи,или дърво,или тн.Това са ми го казвали застрахователите-спестява се време и разправия с КАТ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мене една "фалба" за Еуратек :)

 

Оставих вчера сутрин колата си на Никол Гайдарска (много сладка) :) Имаше и леко подпиране от някой на паркинг и за 2 месеца кола това е много болезнено. Та с възлагателното писмо и при Никол.

 

Тя беше много учтива, направи оглед на колата, оформи документите и каза, че ще звънне (за колата де).

 

Днес сутринта реших да ги проверя и звъннах към 10:00, но ми казаха, че не е готова. В 14:00 ми звъннаха да си я взема. Отидох и тук беше единствения тъп момент. Човека на "завеждане бояджииски услуги" ми даде протокол, че колата е ОК и че нямам никакви забележки! Вика подпишете. А аз го питам - добре де, а колата може ли да видя? Ами подпишете и ще я докарам!.....

 

Докара я в последствие и всичко беше направено супер. Относно страховете ми, че нещо ще изчезне - оказаха се неоснователни - и панелчето си бях забравил и го намерих на същото място, и шейната (!!) си беше в багажника :)

 

Така. Дано следващото ходене е за годишен преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.