Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Палене от Разстояние...


ikonoma

Recommended Posts

Еее, спри се де. Пак искаш да слагаш на свинче звънче. Кой ще ти дърпа смукача и след това да го връща като започнат да се вдигат оборотите? Трябва да я оставяш на свободна с дръпната ръчна. Ами ако замръне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж какво пише по въпроса тук

 

П.П. Ето, че роди поредната "тема-бисер", да ни е честита на всички :!: smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) Човеко, стига си се занимавал с простотии :evil: . То не беше климатици, ABS-и и сякви други "екстри", дето "искаш" да ги слагаш в 20 годишната си талига...айде спри се, че ставаш смешен на всички.

 

А кое ако замръзне?
Накладките и/или жилата ако ти замръзнат ](*,)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:итроена" викаш?

 

Ми разликата е в няколкото пъти повече електроника, дето ги има в тях...примерно ;) .Иначе продължава да си бъде същото безумие и набутване на пари в 20 годишни кошници :mrgreen: . А да, още една разлика - примерно факта, че в Цитроена :mrgreen: не ти се налага да подкачваш ръчно бензин в поплавъковата камера :mrgreen: . Извинявам се искрено, че смутих поредния ти порив на гениалност, който озари всички нас, прочели изключително съдържателната ти тема ;) . Поздрави!

 

 

П.П. Да не пускам нова тема - как мога да си инсталирам в МВ-то примус, който да ползвам с цел да си пържа яйца? :roll: Някакъв специален чалъм да ме светнете :mrgreen: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип може да се направи дистанционно запалване. ;) Необходима ти е най просташката аларма (китайска)и две релета. По скоро за мен е проблем как да накарам стартера да спре да върти,след като колата запали. Е това не мога да го измисля :oops: За останалото съм намерил решение.VooDoo Добра идея е това!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хората монтират аларми с дистанционно запалване. Потърси в сайта на Валкор примерно. http://www.lesi-bg.com/bg/news.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го правих преди 5 години на jetta в conrad продаваxа дистанционо с две релет едното здърящо а другото като бoтон струваше 30 лв. зимата ми е много студено и така си палиxколата от терасата оставена на свободна и на парно на 6 апък колко съм се ебавал на пакингите чак ме е срам ама ше кжа оставям я на първа и ония като земе да слага билета на чистацката натискам само стартера без контакт дане вземе да запали да го прегазя нещо и така тоя се оплаши и после се смее ама незнае кво става шот аз съм на 30метра и един ром така ше ми се обляга на предния калник немогали да му изкарам акъла а абе случки много фаида само зимата :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпенето на бензин не е задължително и при всяка кола е индивидуално. при мен се налага ако не я карам повече от 3 дена и тогава подкачам бенз. Мисля си че не е проблем да си оставяш колата на смукач ако само така ти пали колата зимата.

 

Вудо понеже знам че нищо не разбираш от това което някой ще ти напише, ходи до някаде където слагат аларми и ще ти го направят за някол друг лев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo: мога да ти дам един модул, с който ще запалиш дистанционно без никакви грижи.

 

Нарича се ТРОТИЛ С ДЕТОНАТОР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...По скоро за мен е проблем как да накарам стартера да спре да върти,след като колата запали. Е това не мога да го измисля :oops: За останалото съм намерил решение...

 

Живот и здраве, като се видим по-натам /надявам се за Докси следващата година/, ще ти дам едно такова "жувотно" да го разколачиш и ако ти свърши работа, да видиш "кое-как-защо" - ще е добре! Ако не го е продал брат'чеда до тогава де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.