Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мн.Скапано Парно...???Оправено...


kolev123

Recommended Posts

И трето - въздух в охладителната система, може и в частност в парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен всичко е изрядно.Може ли даимам въздух в радиаторчето на парното?

И една опитност-тия дни ,когато сменях съединителя предприех промивка на охладителната система,надух с маркуч и оставих да тече докато водата която изтича стане бистра след това не спрях а надух обратно първоначално водата бе бистра докато изтече тази която е била в маркуча и след малко потече отново батак.Така повтарях докато почти изчезна разликата при местенето на маркуча,след това направих същото и с големия кръг (там да видите ръжда).

След споменатото промиване топлото е по-добро,но когато я купих мисля че беше друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова което казваш ме накара да се замисля,може ли да имам някакви боклуци м/у ребрата на радиатарчето на парнота и да не пропускат студения въздух през него на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти нямаш два вида въздух ,а просто духалка (въздух който се затоплу минавайки презнагревател ,вслучая радиатор).Обясни ми по-добре как си изолирал перката-нещо не вдявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.