Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Супърб


izov

Recommended Posts

  • Отговори 143
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    17

  • siromaha

    10

  • Biohazard

    9

  • Dereal

    8

Най-много писали в темата

Абе малко цвета не ми харесва ама ще го преглътна :mrgreen:

 

Само да не стане като с октавията 2. Октавия 1 Елеганс беше 2,0 на 115 беше към 27 000 лв. ако не се лъжа, пък Октавия 2 Елеганс дойде с около 10 000 лв. отгоре. При това положение и старият СуперБ беше мечта, ама новият ще е много далечна мечта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко цвета не ми харесва ама ще го преглътна :mrgreen:

 

И аз така. Обаче, трябва да признаем, че бялото отново идва на мода, имайки предвид колко бели луксозни автомобили засичам вече из милата Родина. И на някои определено им отива бялото, но не и на супърба според мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод тест-драйва в щатите... Преди няколко дни, точно в Аризона, с каквито номера е едната кола се разминах с 2 такива камуфлажни коли... Ма от де да знам,че за Шкода :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отпред прилича поне на мене на БМВ 5-та серия,докато отзад нa Mercedes CLK :) Не е лоша колицата,дано я пуснат в серийно производство скоро!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес във някой вестник гледах предстоящите премиери за 2008 и Superb-а беще съвсем различен от представените тук фотографии.По дизайн на предницата приличаше на Крайслер!Ако някой намери снимки да качи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен общо взето ми харесва, но за съжаление Шкода вече заряза агресивния дизайн на Окавия 2... Аз лично като видя О2 и направо настръхвам - страхотна предница!!! Новите модели все едно ти се усмихват...

 

За агресивния дизайн съм абсолютно съгласен... за настръхването също, въпреки, че мнението ми е субективно, като собственик на О2.

 

Колкото до SUPERB-а отпред го одобрявам, но някакси няма синхрон между предницата и задницата (както при старото поколение на Е-класата на Мерцедес). Задницата според мен наподобява малко на BMW и малко (ама много малко) на Hyundai Grandeur. Сега като се замисля, ми прилича и на Kia Shuma, но ако се отплесна така, не се знае до къде ще стигна.

 

Според мен най-важното е да направят брутални и крайни промени по интериора, и особено по арматурното табло, щото в стария Суперб като влезна вътре и имам чувството, че съм в ковчег (без да искам да обиждам собствениците на Суперб).

 

Айде да ни е честито новото отроче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile164 Не мога да я видя... от 2-3 седмици не мога да отворя www.skoda-auto.com през ADSL-а у нас... навсякъде другаде става само у нас не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да си смениш DNS-а.

 

Всичките ми настройки са автоматични, защото минавам през WiFi рутер, а DNS-ите са ми зададени от БТК, и не знам, какви други да използвам.

DNS-ите на БТК са:

 

212.39.90.42

212.39.90.43

 

Ако можеш да кажеш с какви да ги сненя, ще съм ти много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих нещо много интересно в www.auto.cz по повод това дали новият Superb ще бъде седан или хечбек. Незнам дали оше го разработват но явно има опция новият Superb да дъбе и седан и хечбек :smt019 :smt019 :smt019 smile076

resizeofcliprw0.jpg

 

http://news.auto.cz/technika/nove-dvoji ... nback.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и по напред в темата беше казано,че ще е нащо уникално,а именно комбинация 2 в 1!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile164 Не мога да я видя... от 2-3 седмици не мога да отворя www.skoda-auto.com през ADSL-а у нас... навсякъде другаде става само у нас не!

пробвай http://193.108.106.44

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile164 Не мога да я видя... от 2-3 седмици не мога да отворя www.skoda-auto.com през ADSL-а у нас... навсякъде другаде става само у нас не!

пробвай http://193.108.106.44

аз също съм с ADSL нямам проблем.

Пробвай да изчистиш cookies аз имах подобни проблеми с други сайтове и се опревиха след изтриването на cookies

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile164 Не мога да я видя... от 2-3 седмици не мога да отворя www.skoda-auto.com през ADSL-а у нас... навсякъде другаде става само у нас не!

пробвай http://193.108.106.44

 

Пробвах... минават няколко секунди, след което в address bar-а се зарежда http://new.skoda-auto.com/COM/Pages/Home.aspx и край!!! Нищо повече не се зарежда.

 

yohi... опитах и твоя вариант, но нищо не стана :(

 

Явно съм persona non-grata за уебсайт-а на шкода :(:(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа не ми се пише да обяснявам но си най-лесно пробвай с дуг браузър Mozilla или Safari

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих нещо много интересно...

това наистина е доста интересно. не мога много да си обясня защо така искат да го направят, но поне пък в още нещо skoda ще е новатор (аз поне не се сещам тая измишльотина да съм я виждал на други коли...)

поразгледах и малко от по - старите снимки и видях, че те са забелязали нещо хората:

tn_skoda_superb_432_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа не ми се пише да обяснявам но си най-лесно пробвай с дуг браузър Mozilla или Safari

 

ok3 и на мен не ми се пише да обяснявам, че имам 4 различни браузъра - Camino, Opera, Safari (при това в оригиналния му вариант, защото работя на MAC OSX) и Mozilla. Пробвал съм с всичките и не става!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.