Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Супърб


izov

Recommended Posts

  • Отговори 143
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    17

  • siromaha

    10

  • Biohazard

    9

  • Dereal

    8

Най-много писали в темата

Пак тая ФВ мутра, като при Октавия 2 :evil: ... Просто е подигравка тая кола да е хечбек. Корейският дизайн на задницата също не липсва, както при Фабия 2 smile181

 

Да ни е честит новия Суперурод :!: ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък отпред ми прилича на 5 - серия на БМВ, а отзад на CLS на МВ.

При положение че МВ избиха конкуренцията с това нещо CLS ми се струва че и новата Суперб ще има успех, друг е въпроса че Шкода все още не се възприема като достоен играч в средния клас.

Що се отнася до бащиците от VAG - експериментите винаги започват от Шкода, модела Октавия доказва този факт, засега напълно успешен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предницата много наподобява тази на последният модел на Хюндай Соната.

Задницата е копирана от Мерцедес(отврат), стоповете от БМВ(харесвам).

Като цяло не съм очарован от новият дизайн на Супърб, но пък без съмнение колата ще разполага с доста добри характеристики. Има и още една добра новина - излизането на новия модел ще се отрази положително(за купувача) върху цената на предишният модел. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се кефя че е хечбек, нали от 20 вида коли в този клас трябва все една да е с нещо различна за да предпочита от другите. И дизайна ме кефи, това си е т.нар. модерен стил налаган от повечето компании и Шкода няма как да вървят против това. А и копирането е неизбежно... да ви кажа честно не търсете кусури на този автомобил... просто го погледнете него, погледнете снимки на шкодите отпреди 20 години и си представете как и в най-смелите си мечти тогава не сте си представяли че това ще е модел на любимата марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто го погледнете него, погледнете снимки на шкодите отпреди 20 години и си представете как и в най-смелите си мечти тогава не сте си представяли че това ще е модел на любимата марка.

 

Колега, вземи поразгледай снимки на Шкоди отпреди 20год и снимки на други соц. возила отпреди 20год... Някакси нереални сравнения правиш ми се струва. Нищо не пречи дизайна да е модерен, но и индивидуален, нали ?

 

Boomster, стария Суперб стартира с цени от 33000лв в момента, та Октавия 2 базовка е 2-3хил лв по-евтина. Накъде да пада повече Суперба :oops: , апък 2те коли е абсурдно да се сравняват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При появата на новата Фабия, старата не поевтиня, а изчезна - не ти дават избор. Много ме доядя, че с появата на новата, старата беше до изчерпване на складови наличности, но пък иначе нямаше да имам кола от 2 месеца, а щях да чакам още 2-3...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вземи поразгледай снимки на Шкоди отпреди 20год и снимки на други соц. возила отпреди 20год... Някакси нереални сравнения правиш ми се струва. Нищо не пречи дизайна да е модерен, но и индивидуален, нали ?

 

Колега, ти правиш нереални сравнения с някакви други соц. возила за които изобщо не съм говорил. идеята ми е че тогава никой не си е представял, че цялостното автомобилостроене ще постигне такъв напредък, ще има такива екстри и такива визии затова не е хубаво да търсим кусури особено в този автомобил.

а и както казах дизайна е модерен, индивидуалното му е най-вече в това че е хечбек както казах... оттолкова модели в този клас да не би това да не е сериозна отличителна следа???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен общо взето ми харесва, но за съжаление Шкода вече заряза агресивния дизайн на Окавия 2... Аз лично като видя О2 и направо настръхвам - страхотна предница!!! Новите модели все едно ти се усмихват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми се струва че най-накрая е време да го пускат. Дизайн - става, харесва ми.

По- принцип харесвам големите коли но се чудя кой би взел сегашния супърб - плащаш нова кола а получаваш стара - отвътре всичко е като кола от преди 10 години! Не знам кой би си го купил. Отвън пък ако не видя емблемата не мога да го различа от стария пасат. Въобще одобрявам и даже мисля че са закъснели. Идеята за хечбек също ми допада. Много по-практично е. :)

Поздрави.

 

PS: Агресията е лошо нещо. Образа на мутрата не трябва да е идол за подражание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола е направо убиец.Според мен Шкода ще удари десятката с този модел и ще има много продажби по цял свят. :D

 

А дано да си прав :) . Аз пък чакам с нетърпение Йети и се надявам да предизвика бурен фурор в класа на SUV-овете :mrgreen: 8) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада като външност. Жалко само, че ще му сложат от старите дизели тип ПД. Интересна е и концепцията на мини автомобила. Аз лично повече очаквам Йети, отколкото мъника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защо не са усъвършенствали външния вид и продължили в същия стил новия Супърб на базата на стария. Както направиха с Октавия. Задницата много прилича на Лагуна. Даже си е същата. :-k Има модерна визия на основата на няколко други автомобила без нищо уникално... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луксозен клас,а пък 5 врати?!Нещо не ме кефи!Сигурно ще се продава по-слабо от предишния модел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката е следната - колата е от бизнес клас, следователно трябва да е лимузина, не псевдолимузина ! Защо няма А6 хечбек, защо няма Пасат Хечбек, даже тъпата Соната си е класически седан :x . Този клас автомобили е създаден за да бъде представителен, а не за да е функционален и да товариш бурканите в багажника по-лесно :idea: :!:

 

Единственото хубаво в случая е, че новият Суперб ще се предлага и в комби вариант, което според мен липсваше при стария модел.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителен бизнес модел комби :oops: Интересно :D

 

Явно ще пускат по-горен клас от Супърба :roll: А може да се окаже и че това е Октавиа 3 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.