Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двойна радост от Варна


Maniac

Recommended Posts

Много съм Щастлив да ви съобщя радостната новина че най-накрая продадох Фиата и си купих поредната Шкода!

Представям ви най- новият пациент на многопрофилна болница "Света Шкода"- гр.Варна, който ще претърпи "пълна промяна". Снимки на новата ми приДРОБивка и на Фиата, който замина - на този линк http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thumbnails.php?album=235

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Мноого безаварийни километри и радост с новата придобивка! И все хубави хора да возиш с нея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Със здраве да си я караш. Още една русенска шкодичка сте завлякли, хиени. На един познат беше. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво-със здраве да си я караш! smile179 И да я полееш подобава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско на всички! А колегата Jordan68 е много прав

Честито за Шкодата и браво , че си се отървал от Фиата-все пак се иска търговски нюх за да продадеш Фиат :D

голям зор беше,

три седмици пдред му вървеше обявата на гадния Фиат , като през последната седмица излизаше с цена 1500 лв. и никой не се обади през това време. Та чак на края звънна един, и дойде да я види, че му я дадох за 1300 кинта, и ... smile050 . Колата беше с 4 нови гуми, АГУ, централно закл., ел.стъкла, дигитално табло, плюшен салон и т.н. изброявам всичко това за да добиете реална представа какъв имидж имат Фиат на Българския пазар!

Но да си дойдем на думата за шкодето, че аз от радост съм пропуснал да впиша малко подробности за нея. Произведена е през 1983г. модел 120Л (от онази късата серия с овалните фарове), с оригиналния двигател, гърне от VW, джанти Сатурн, АГУ (наблюдателните го забелязаха =D> )и другото се вижда на снимката! Снимките вече не са особено актуални, защото промяната стартира smile070 smile131 smile132 smile103

Благодаря на всички за добрите пожелания още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, Миро! Най ме кефи лепенката на жабката, да не си послял да я махнеш при "пълната промяна" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...лепенката на жабката...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smile076 smile076 smile076 smile168 smile168 smile168

 

Хайде, адаш, и от мен да ти е честита новата бангия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха- радвам се че си взехме всекидневни шкодички толкова много хора напоследък!!! Миро, ЧЕСТИТА НОВА приДРОБивка :lol::lol::lol:

 

П.П Халогените са Brutal!!!!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, въпреки че не вдявам раздялата с Типото, за сетка на придобивка на Шкода. Въпреки че отдавна карм Шкода, Типото много ме е развало винаги и имам много приятни спомени с Типота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако халогенките не са превидени в "палната промяна" даи да се разберем на лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако халогенките не са превидени в "палната промяна" даи да се разберем на лични

 

Коце, ти да не си си купил камион или джип? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ще си споделим кои какво си е купил в среда с ванко некаде на по бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.